Okradanie na na Premii PD (xp) - UBISOST (Mamy k..... dosyć)

To już jest kompletna kpina co ten Ubijsot robi okrada perfidnie na Premii PD, to jest teraz robione na moje specjalnie.
    Widać to po promocjach jakie zrobili na kupno punktw tej stali, to teraz trzeba graczy okradać by częściej kupowali.
    Dodam jeszcze, że często wywala z gry jak się ma właśnie wykupioną Premie PD,a tak jak się nie ma to prawie nie wyrzuca.
    Wcześniej po błędach czy wyjściu z rozgrywki naliczało z powrotem teraz jak jest promocja na tą stal to już nie nalicza
    normalnie kombinują jak można
    A takie nazbieranie 8000 tysięcy to dla nowych graczy to nawet granie kilka dni, a te
    z 3000 to trzeba z cały dzień grać bo za elementy zbroi i broni za rozebranie mało się dostaję.

Po błędach w grze i wyrzuceniu z rozgrywki i powrocie do mapy gry XP już nie ma
    ani z powrotem nie zostaje naliczona stal punktw.
    A także kolejne wykupienie premii PD już więcej kosztuję i kto mi to teraz zwrci bo nie wiem.
    Dobrze ,że to pieniądze wirtualne choć kupione także za normalne, bo to normalnie pod sąd się nadaję.
    Nie wspomnę, że oprcz rozgrywki dominacji, nic innego ostatnio z innymi graczami nie wyszukuję
    albo po długim czasie, a trybut kompletnie nigdy się nie załaduję
    nawet sprawdzałem po 15 minut i w rżnych godzinach dnia czy nocy.
    Za te wszystkie kpiny co się dzieją co chwile ten dodatek co ma być
    powinien być za darmo albo za symboliczne gra 20 zł.
    Ja już kolejny raz nie dam się na to okradać i na pewno tego nie kupie za 4 nowe postacie zapłacić 120 zł hahahaha
    Nawet w tą grę za darmo nie chcą grać a co dopiero płacić.
    Ja mam grę z rok ale ostatnio była, na Steam za free to nawet nikt tego nie chciał.
    Nawet dodać do biblioteki bo mwili po co ten śmietnik dodawać jak w to grać się nie będzie.
    Też dałem link do gry za free to mało kto był tym zainteresowany a to tylko by załapać nowych jeleni by zaraz kupili dodatek.
    I straciliście prawie wszystkich starych graczy tak robi ubijsoft z klientami, swoich gier tylko na kasę patrzą

Żegnam, i to No Honor....

Ale sie zbulwersowałeś

System premii PD działa tak samo niezmiennie już od wielu tygodni.
    Pierwsze wykupienie kosztuje 500 zasobw (nie stali) , kolejne 1k, potem 3k , 8k i 15k
    Wiesz w ogle dlaczego koszt jest rosnący i ustawiony na takich wartościach?

Bulwers może być uzasadniony tylko z powodu jednego elementu Twojej wypowiedzi - gdy utracimy połączenie z serwerem i tracimy bonus PD.
    To jest problem i zdecydowanie powinien być rozwiązany.

Natomiast całą reszta to zwykły hejt spowodowany frustracją.

Trybut się nie ładuje, bo ludzie nie chcą go grać - to zasługa graczy, nie producenta gry.
    Dodatek płatny, pierwszy raz od ponad roku istnienia gry to nagle wielki problem, co jest zwyczajnie w świecie głupie - bo postacie będą i tak dostępne za darmo, tak jak każda poprzednia postać z każdego sezonu. Dostępne za 15k stali. Do tego nowy darmowy tryb Breach.
    Więc please...

Tak więc jedną rzecz z Twojej słabej i sfrustrowanej wypowiedzi rozumiem i się zgadzam (jak wyżej) - reszta to niestety majaczenie.

To człowieku nie jest jeden przypadek a wiele przez rok jak posiadam tą grę a jeśli ty tu tyłek liżesz za gry od Ubijsoftu to liż dalej i nie broń i nie pisz bzdur, ale inni tak samo tu jak i na innych forach pisali o podobnych rzeczach jak i o znikaniu zbroi broni itp.
    Czyste złodziejstwo kupić grę i być jeszcze okradany by wykupywać za pieniądze stal i inne rzeczy.
    I wcześniej jak nawet wyrzuciło z gry kompletnie wracało XP i było do użycia kolejny raz
    i kolejne kłamstwa bzdury piszesz ile ty oglnie grasz w ta grę miesiąc

Ile? To możesz sprawdzić sam mj rozgniewany rozmwco ;]
    Nie będę schodził do Twojego poziomu prowadzenia rozmowy, ale nadal możesz kontynuować obrażanie. Niewiele jednak Ci to da.

Dobrze, że zgłaszasz problem z rżnymi funkcjami gry - robisz to natomiast w odrażającej formie: eksplozji hejtu.
    Raczej nie spodziewaj się reakcji na takie wiadomości.
    ALE ! Jeśli serio zależy Ci na rozwiązaniu problemu, a nie tylko wyżaleniu się to myślę, że dodatkowe zrzuty ekranu, linki do tego co napisałeś
    na innych forach pisali o podobnych rzeczach
    , a może nawet filmiki ktre pokazują dokładnie ten problem pomogły by developerom.