Thread: hmmm | Forums

unk4ss's Avatar Senior Member

hmmm

Cytat:

"W środę, 19 września obędzie się przerwa techniczna na wszystkich platformach.
    Przewidywana długość przerwy to 30 minut na każdej platformie.
    Poniżej można znaleźć godziny, w ktrych będzie ona przeprowadzana i w ktrych serwisy online nie będą dostępne.

15:00-15:30 CEST
    16:00-16:30 CEST
    17:00-17:30 CEST

Lista aktualizacji:
    PC: zero zmian
    PS4/XB1: Aktualizacja 3.1
    "

I to mnie zastanowiło mnie to: PC - zero zmian. A u mnie ściąga się 1.7 G. Jak na zero zmian to nieźle

Przynajmniej raz uczciwie napisane. Czego się czepiasz? Aktualizacja ponad 1GB, ale zmian żadnych czytaj: dalej te same błędy.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Na platformie została wprowadzona Aktualizacja 3.1, na platformie PC została ona wprowadzona 18 września, więc dlatego "zero zmian".

Chyba jestem zbyt tępy.. Jeśli 18-go włączyłem kompa o 18-tej i wyłączyłem go 19-go o 1-szej w nocy (uplay cały czas włączone) to jakim cudem pobrała mi się aktualizacja 19-go ? Stąd moja konsternacja Chyba że u mnie mam inną strefę czasową

Zero zmian, ktre wypływają na rozgrywkę graczy. Nie oznacza to, że nie ma zmian w infrastrukturze gry.

Nie żebym się czepiał, ale chyba wszelkie zmiany w grze (rwnież w jej infrastrukturze) powodują w efekcie zmiany wpływające na rozgrywkę graczy Bo jeśli nie, to po cż jest zbędny w tym wypadku kod ?

W taki sposb jest formułowana oficjalna komunikacja - https://twitter.com/Rainbow6Game/sta...55248994627584
    I niestety jesteś w błędzie, bo niektre zmiany nie są widoczne dla graczy i nie wpływają absolutnie na rozgrywkę.