assassin's creed odyssey język!!!

Witam mam poważny problem z grą otóż jestem fanem serii i jak przystało zakupiłem grę. Lecz przy instalacji mam jedynie jeżyk rosyjski i chiński.. i na dodatek nie mam możliwości pobrania dodatkowych języków dlaczego?? Gra miała być dostępna w każdej wersji językowej...

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Na jakiej platformie zakupiłeś grę/przez jaki sklep?

otóż zadzwoniłem na infolinie i już wiem niestety przez sklep internetowy źle było popisane i zakupiłem wersję gry w języku tylko i wyłącznie Rosyjskim i Chińskim... Mimo że mam dialogi po Angielsku. I nie ma możliwości zmiany ani pobrania dodatkowych języków!! I najśmieszniejsze to że nie mogę zakupić gry już bo mam dodaną ją w Uplay a chciałbym sobie pograć i co teraz ????

Hej,
    Czy zapytałeś na infolini jak mógłbyś rozwiązać ten problem? Niestety ja nie mam żadnego rozwiązania jeśli gra została zakupiona w innej wersji

emm nie można jej porostu wymienić przecież to nie żaden problem chyba ??

Hej,
    W jakim sklepie zakupiłeś grę?

Więc tak klucz jest na platformę steam.. a nie na uplay i aktywowałem go na uplay właśnie i przez to są te problemy.. Kupowałem w oleole siedzi online

Po sprawdzeniu twojego konta, widzimy, że to klucz Uplay aktywowany na Uplay. Jedyne co możesz w takiej sytuacji zrobic to kontakt ze sklepem w którym zakupiłeś ten klucz.
    Nie jest to gra zakupiona w naszym kliencie Uplay.

Do zamknięcia... I dzięki za nie pomoc !

Tags for this Thread