Sprawiedliwy dobór graczy według Ubi...

Nic dodać, nic ująć. Wynik gry wiadomy już przed jej rozpoczęciem. Brawo Ubi!

Odświeżam temat. Proszę, powiedz mi Ubi-L... czy według Ciebie taki dobór graczy w grze swobodnej jest sprawiedliwy? Drużyna przeciwna to 4 graczy z jednego teamu plus jeden random, a ta, do której mnie dołączyło to zbiór 5 randomów. Pomijając jednak, to czy teamy zostały dobrane sprawiedliwie według rang?

Kolejny "cukierek".

Jakiś komentarz? Sprawiedliwie dobrało?

Nie chcę tworzyć nowego tematu dlatego piszę tutaj:
    To co obecnie dzieje się w meczach rankingowych na Ps4 to jest patologia jakaś - połowa meczy to granie z zespołami w których jest przykładowo 2x - 3x brąz i platyna + diament : przy czym diament ma lvl 150-200 a te brązy to lvl od 0 - 60. Takie smerff konta do kerowania tworzone przez graczy tylko w 1 celu, trafić na słabszych przeciwników i kerować kolegów a potem zmiana. Wszystko OK ale łatwiej jest wygrać z teamem platyn niż z takimi zespołami, w dodatku granie rankedów w 2-3 osoby z randomami kończy się prawie zawsze przegraną na takie zespoły.

Czy po prostu nie można wprowadzić jakiegoś ograniczenia dla tworzenia teamu żeby rankedów nie mogły grać teamy z tak skrajnie różnymi rangami albo przynajmniej w takim wypadku niech przy doborze będzie brana będzie pod uwagę najwyższa ranga a nie średnia ??

Naprawdę GRATULACJE za tak fantastyczny system dobierania graczy. Lepszego chyba nie ma. DNO!

Ponawiam prośbę o uaktualnienie dobierania graczy w meczach trybu swobodnego. Wielu map nie ma w trybie rankingowym, a system doboru graczy w trybie swobodnym jest skopany. Mam filmik, gdzie na drużynie przeciwnej jest 5 diamentów (moja ranga to gold). Tak się nie da grać.

Brawo Ubi. Mieliście podobno to poprawić, a tu proszę. 4 goldy i 1 brąz na srebra i unranked. Do tego pingi powyżej 100

Jakaś ODPOWIEDŹ????

Nigdzie nikt nie mówił że to naprawili, przecież to jest typowy przykład zaniżania rangi przez dobranie do drużyny brązów i miedzi, to się nie zmienia od 2 lat.
    Na początku sezonu o to pytałem bez odpowiedzi
    https://forums-pl.ubi.com/showthread...tem-rankingowy