Season pass

Posiadam Season Pass do For Honor, bo zapłaciłem sporo pieniędzy za nie wiadomo jaką edycję gry, a teraz muszę płacić za DLC?

cos chyba poszlo nie tak

Nie trzeba płacić za DLC - breach i postacie będą dostępne jak zwykle za darmo - jedynie Arcade jest za zasłoną kaski ;]

żałosne, do tego wszystko kosztuje mnóstwo stali

a chat dalej losowo znika i się pojawia

koszt stali jest taki sam jak w każdym poprzednim sezonie - ponadto zmniejszyli koszty stali jeśli chodzi o ulepszanie sprzętu.
    Na ten temat naprawde nie ma co narzekać.

Zawsze narzekałem na ceny i dalej będę to robił. W każdej nowszej grze Ubisoftu musisz zapłacić 300 zł za edycję z nieciętym contentem i do tego dowalają mikropłatności i "przyśpieszacze"XDD

poza tym to fajen odkopujesz tematy i wszędzie wtykasz nos, żeby zareklamować swój kanał

pozdrawiam cieplutko

Odzywam się na różne tematy, żeby być aktywny - to sie akurat zgadza.
    Chciałbym, że by to forum miało sensowne treści, a nie tylko wylewane ludzkie żale.
    Chcę się dzielić wiedzą z ludźmi i pomóc rozwiązywać tematy.

To trochę walka z wiatrakami

pozdrawiam cieplutko również - straszna zimnica ostatnio
     1 people found this helpful

odkopywanie nieważnych od dawna wątków z 2017 to aktywność i pchanie sensownych treści

pozdrawiam i polecam

Ciekawy temat, który nie uzyskał uwagi trzeba odkopać.
    Nie lubię niedokończonych spraw, a Ty ?

Zadałeś pytanie na początku tego wątku, odpowiedziałem na nie, a teraz czepiasz się mnie zupełnie nie wiem po co.
    Masz jakieś jeszcze problemy z For Honor? ;]

Standardowo parę perełek technicznych, no ale zdarzają się problemy ze społecznością. :*

Ooo tak

Wielokrotnie zdarzyło mi się, że na samym początku meczu, ktoś widząc u mnie godło Polski jako emblemat, zagaduje jednym zdaniem - a już KAŻDE następne to jakieś klnięcie, wrzucanie na rodziców i wyrzyg kompletnie pozbawionych sensu wyzwisk. wtf ? ;o