Wy se jaja robicie?

Zrobiliście nową postać okej jest czym więcej pograć nowy tryb gry i lepszą grafikę ALE TE KURDE POSTACIE ICH SIĘ ZABIĆ NIE DA! zróbcie coś z tym bo jak ktoś zabierze 2 takie same postacie typu Jiang Jun to się tego zabić nie da myślę że coś z tym szybko zrobicie
     1 people found this helpful

Tak samo było gdy pojawił się Centurion, a potem gladiator Na aramushę wszyscy klęli ze sie nie da blokować.
    Poczekaj chwile - przecież nowe postacie są dopiero kilka dni.

Originally Posted by Dr.Janusz Go to original post
    Zrobiliście nową postać okej jest czym więcej pograć nowy tryb gry i lepszą grafikę ALE TE KURDE POSTACIE ICH SIĘ ZABIĆ NIE DA! zróbcie coś z tym bo jak ktoś zabierze 2 takie same postacie typu Jiang Jun to się tego zabić nie da myślę że coś z tym szybko zrobicie
    To jest jakaś kpina o postaciach i zmianach ciosów czy stabilności trudności do pokonania, a te nowe postacie
    to chyba jakoś podkręcone dla nowych graczy lub Ci co płacą od razu to widać. Zagrałem dla przykładu tą Nuxia i robiłem ciągle ten sam unik i cios
    i po pierwszej walce już widać, że jest coś nie tak bo mógł bym tak powtarzać setki razy i bot nie zrobi uniku czy nie zablokuję ciosu a przy innych postaciach za drugim czy trzecim razem jak powtarza się to samo, to nawet bot to wyczuję i zrobi unik czy zablokuję cios, a tym bardziej są teraz boty trudniejsze niektóre i to nawet lepsze jak normalni przeciwnicy tym bardziej w DeatchMatch w eliminacji. Nie wspomnę o grze z graczami w dominacji bo jak by mieli niektórzy z nowymi postaciami po wiele żyć i jak już ma paść to co kilka nawet sekund ładuję się zemsta a widać po reputacji,że nie są to jacyś co długo grają, wiec jest nie tak bo już to pisali. Chyba, że już nowymi oszustwami, oszukują ale wątpię. O broni i zbroi nie wspomnę wał totalny
    wszystko na maksa i trzeba rozbierać bo są te same ale niby lepsze bo dodatkowe ulepszenia niby mają co i tak nic nie daję tylko ich większy zarobek. Kolejne rozbieranie mniej dają a ceny wykupywania XP czy ulepszenie to teraz kilka razy tyle bo jest ulepszenie jedno i drugie i jeszcze uszlachetnianie jak ktoś ma lepszy element.
    A i nowe zbroje i bronie a stare jak po jednym np. mi brakuję do całości tej samej już nie dochodzą kompletnie, a trochę skrzynek sprzedałem czy po grach otrzymałem.
    A jak się okazuję to nowe ulepszanie nic nie daję i na jedno wychodzi procentowo co dany element da na plus a co na minus dla tego schowali te statystyki procentowe
    jakie były, by nikt tego nie połapał o co chodzi. I żeby tez więcej ulepszać i sprawdzać bo sami gracze teraz nie wiedzą co jak daję procentowo. Wcześniej było to pokazane i np jaki procent
    spadał po ulepszeniu a co dodawało np. kondycje czy lepszą obronę lub inne wiele rzeczy co była. A było to wiadome nawet do jednej dziesiątej procenta. A grafika na pewno nie lepsza a tym bardziej postaci, niektóre to zrobili kalectwo normalnie z tego co było ładne. I tak jak menu gry i postaci na moje na gorsze,coś jak nowoczesny wygląd menu i ekwipunku robili w Wiedźminie 3 i wszystko na lepsze nie było a tu też jak by trochę ostatnio kopiowali z Wiedźmina właśnie nawet toporki i trzony są Dzikiego Gonu Od razu jak teraz to zobaczyłem coś jak na styl właśnie z Wiedźmina jak i ten graficzny.
    Wiedźminie też tak zmieniali i grafikę menu, elementów, zbroi i broni czy postaci, bo reszta dużych zmian nie miała, bardziej pod płynność gry jak pod grafikę otoczenia.
     1 people found this helpful