Usługa Ubisoft jest chwilowo niedostępna

Witam,

Pojawia mi się już od dwch dni komunikat Usługa Ubisoft jest chwilowo niedostępna. Sprbuj ponownie pźniej lub włącz tryb offline. Prbowałem reinstalacji, ale ona nie przyniosła żadnych rezultatw. Trwają jakieś prace techniczne?
    Jak pisałem wyżej reinstalacja nie pomogła prbowałem też uruchomić jako administrator ,restartować komputer , 2x reinstalacja

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

To ja

to ja ten wyżej tylko na innym koncie chciałym dodać , że na oby dwa mogę się zalogować a zgłoszenie wysłałem już 2h temu

Usługa Ubisoft jestchwilowo niedostępna. sprbuij ponownie pźniej.

Witam
    tak jak w temacie, prbuje pźniej tak od dwch godzin i nic, da się jakoś rozwiązać ten problem?

Problem

Usługa Ubisoft jest chwilowo niedostępna- ten komunikat wyświetla mi się już ponad tydzień , prbowałem większości rzeczy , np. reinstalacja Uplay , uruchomiłem jako administrator , i nic ! Ale , ten błąd nie jest jedynym , nie mogę otworzyć Uplay już od 2019 , ponieważ ciągle są jakieś problemy techniczne , błędy w serwerach Ubisoft i wiele innych. Prosiłbym o odpowiedź.
     1 people found this helpful