Ktos loguje sie na moje konto i gra podczas mojej nieobecności.

Jak w tytule.
    Straciłem dostęp do konta pocztowego na ktre założyłem UPLAY więc nie mogę zmienić hasła czy też maila. Podczas mojej nieobecności rusek gra sobie w siegie.
    Ticket i telefony nie pomogły, mam wysłać potwierdzenie zakupu dwch gier gdzie wszystko jest na mailu ktry straciłem.
    Numer zgłoszenia 07170603
    Nie mam pojęcia co jeszcze mgłbym zrobić aby odzyskac konto w ktre wsadziłem sporo pieniędzy, mam wrażenie że jestem olewany. Zaproponowano mi tylko jeden sposb bez żadnych alternatyw.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Czy posiadasz wersje pudełkowa jakieś gry, ktra dodałeś do konta Uplay? Jeśli tak, to zrb zdjecia pudełka i kodw, ktre były w pudełku jako dowd zakupu i podeślij jeszcze raz do obsługi.
    Jeszcze jedynm rozwiązaniem może być dowd zakupu gry, jeśli zakupiłeś w jakimś innym sklepie online. Prawdopodbnie będziesz mgł znaleźć dowd zakupu na takiej stronie
    (nawet bez dostępu do emaila).

Mam potwierdzenie zakupu gry The Division, wysłałem jako załącznik, mj problem dalej wisi jako nierozwiązany.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Możliwe, że obsługa ma w tym momencie dużo zgłoszeń Jeśli załączyłeś ten dowd, napewno problem będzie rozwiązany.