Disconnect w trakcie gry

Witam, witam, gram sobie dzisiaj na spokojnie kilka gierek i nie trafiła się jeszcze ani jedna z której by mnie nie wyrzuciło :/ Startuję szturm, wszystko pięknie ładnie, aż tu nagle po przegraniu 2-5 minut leci freez gry i komunikat "Jeśli problem występuje nadal proszę o kontakt z supportem" i jakieś tam cyferki. Czego to może być wina?

W tej grze to może być wina wszystkiego. Nie piszę tego złośliwie i nie żartuję, po prostu te pięć ziemniaków podpiętych na krzyż uznało, że będzie lag serwerów. Grałem Szturm w większym party i zaczęło wyrzucać wszystkich po kolei, na zmianę z obu drużyn, a z mojego party każdy, włącznie ze mną, miał w komunikacie z błędem żeby sprawdzić SWOJE połączenie internetowe! XD Z For Honor po prostu są problemy od zawsze i chyba nigdy nie doczekamy się ich rozwiązania, co prawda występuje to rzadziej (u mnie przynajmniej), ale wciąż jest uciążliwe. Nie wiem, czy pisanie o tym i krzyczenie cokolwiek da, ale warto próbować.

Tu akurat się zgodzę z WildPanstu - podobne problemy są już od jakiegoś czasu i coś nie chcę zniknąć.
    Pisać warto, trzeba komunikować takie problemy bo bez odpowiedniego "hałasu" moze być problem z uzyskaniem odpowiedniego wsparcia danego problemu ...