hax, haxa, cheatem pogania!

Zapewne jak zwykle nie wiecie, bo i po co, ale ilość odpalonych gości drastycznie wzrosła. Kiedy będzie aktualizacja antycheata?

to fakt.. ale pewnie nie prędko. ważniejszy jest wygląd postaci niż aktualizacja antycheata bo w PRUlidze nie ma haxw..

Niestety nie posiadam nagrania video z tego zajścia bo po pierwsze nie wiem kiedy i gdzie nadarzy się oszust do sfilmowania, po drugie nie jestem od szukania i filmowania oszustw bo to wy się powinniście tym zająć a nie gracze. Mam za to ładny screenshot jaki udało mi się zrobić w ostaniej chwili z killcamu. Sytuacja działa się następująco: Dopiero co zaczęła się runda minęło może z 5 sekund od fazy przygotowań a gość wskakuje na dach jedzie celownikiem po tych dwch oknach gdzie ja właśnie przebiegałem i co... no oczywiście ginę bo pan oszust ma magiczny celownik nawet nie acog ktrym strzela mi w głowę przez zamknięte okno.... po prostu wiedział, że tam jestem -> https://photos.app.goo.gl/UqmpFDUd3uWrcK796

brak mi słw.... Do tego pingi ponad 100

Ale po co cokolwiek robić, odpisywać. W końcu to nie są nowe błędy tylko wciąż te same, ktre istnieją od początku gry. Oszuści to też nic nowego...

Jezzzzzah zrobiłeś taki hałas zabezpieczając tą ścianę że gość mgł cię normalnie usłyszeć na słuchawkach do tego na 100% wiedział gdzie jesteś ten ktrego zabiłeś więc wystarczyło że podał info koledze... ja na tym filmiku nie widzę żadnych haxw. Sam mam takich skanowanych zabjstw pewnie ponad 100, często wystarczy info od kogoś i seria w ścianę kończy się strzałem w głowę,

1 strzał body, 2 strzał głowa
    Na 100% legit