Utrata save'a

Witam,

Spędziłem nad grą ok 25h i rozpoczalem sobie dodatkowa kampanie w trybie survival. Pomijając fakt, że gra się losowo zawiesza po 5-60minutach i muszę ją ponownie uruchamiać (z czym jeszcze jakoś sobie psychicznie radzę) to w dniu dzisiejszym po uruchomieniu gry: Far Cry nie widzi zapisanych gier. Ani normalnej gry ani tej survivalowej.

Proszę o informację co mam zrobić żeby gra ponownie widziała moje zapisany gry.

Przyznam, że nie korzystałem jeszcze z żadnej innej formy prosby o pomoc ponieważ najzwyczajniej nie wiem gdzie tego znaleźć - więc jeśli mam wysłać jakieś zgłoszenie supportowe to byłbym wdzięczny za krˇtką wskazˇwkę jak to znaleźć

PC spęłniający wymagania, najnowsze direct X i sterowniki do karty graficznej (dzieki temu wylaczanie gry się stało w miarę znośne). Far Cry Primal z najnowszymi patchami

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć maru8000, witaj na forach!

Bardzo przykro mi słyszeć, że spotkał Cię taki problem.

Skontaktowanie się z naszym wsparciem technicznym w tej sytuacji jest zdecydowanie najlepszym wyjściem Możesz to zrobić otwierając zgłoszenie na tej stronie bądź dzwoniąc pod 22 306 00 63

Zuzu