Po zalogowaniu na koncie Uplay widnieje 0 Poziom konta i 0 Punktów Uplay

Witam

Postanowiłem się dzisiaj zalogować na konto aby sobie pograć i ku moim oczom ukazuje się 0 poziom Uplay i 0 Punktów Uplay gdy wcześniej miałem 39 poziom i ponad 900 punktów Uplay. Nasuwa się pytanie: Czyja to wina? Wiecie może co na to poradzić czy mam czekać i po jakimś czasie napisać po prostu do supportu? Dodam że przed włączeniem Uplaya zrobiła mi się aktualizacja. Próbowałem się przelogować i przeinstalować ale nie przyniosło to żadnego skutku. Dzięki za wszelką pomoc.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Problem powinien być już rozwiązany wraz z aktualizacją, która została wczoraj przprowadzona.
    Jeśli nadal ten problem występuje skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

zerowy lvl i zero punktów

ledwo wchodzę na moję konto uplay i widze zerowy lvl i zero punktów miałem 11 lvl!!! ludzie
     2 people found this helpful

Ten sam problem.
    Mógłbym kogoś prosić o wytłumaczenie tegóż incydentu?
    Wina może leżeć po mojej stronie czy jest to problem Ubisoftu?

Mam podobny problem po przewie technicznej co dziś była. Przywrócili wam wasze poziomyi units points ?
     1 people found this helpful

Problem ubisoft - gdzie sĄ moje gry

Moje gry zostały usunięte z biblioteki m.in. Far Cry 3. Zakupiłem je przez UPLAY. Mam konto od 6 lat. Usunęliście mi mój lvl i osiągnięcia. PROSZĘ O POMOC.
    Istnieją dwa konta podpięte pod mój email. POD JEDEN, TEN SAM EMAIL. Jak to możliwe?