Lokalizacyjna cenzura - Dostosowanie do Chin

Cześć,

Nie rozumiem jednego faktu. Jestem programistą i wiem, że coś takiego jest bardzo realne i łatwe do wykonania.
    Czy nie można zrobić czegoś na zasadzie badania lokalizacji? Ot proste parametry w ustawieniach na temat cenzury, aby były ustawione na sztywno i zakaz ich zmiany dla lokalizacji chińskiej.
    Dzięki temu Chińczycy byliby zadowoleni i my rwnież. Do tego, może niektrych rażą czaszki itp, więc w Europie miałby możliwość ustawienia sobie takiej cenzury ręcznie, gdyż nasza lokalizacja zezwala na zmianę tych parametrw.

Mgłby się ktoś z Ubi wypowiedzieć na ten temat?

Wierz mi, i tak zrobią po swojemu no chyba, że jakaś duża liczba fanw gry złożyła by petycję w tej sprawie aby coś takiego jak napisałeś wprowadzić. A na odpowiedź tutaj możesz liczyć ale tylko jakiegoś pośrednika Ubi ktry to albo przekaże dalej do szefostwa albo nie.
    To trochę jak z tym dołączaniem do rozpoczętych meczy, ja i jeszcze parę osb tu pisało aby wprowadzić taką blokadę w opcjach matchmakingu i na pewno jest takich graczy multum ktrych to denerwuje -"Nie chcę dołączać do rozpoczętych meczy" ale cż robią tak jak oni chcą.

chyba, że jakaś duża liczba fanw gry złożyła by petycję w tej sprawie aby coś takiego
    Nie Gronek. Oni nie liczą się z graczami. Dla nich ważna jest PRO Liga i dostosowują się do tej garstki, ktra zaczyna powoli się wykruszać.

Czy nie można zrobić czegoś na zasadzie badania lokalizacji?
    Proszę Cię... Od 2 lat walczymy, żeby zablokowali możliwość ręcznej zmiany serwera gry.

Zamiast skupić się na poprawie błędw, ktre namnażają z każdym sezonem to chcą nam zafundować większą ilość graczy z pingiem +150 Zobacz gdzie znajdują się centra danych R6 https://support.ubi.com/PL-pl/Faqs/0...nbow-Six-Siege

Tags for this Thread