Problem z uruchomieniem gry

Witam. Mam problem z uruchomieniem gry od dwch dni... Odpalam normalnie For Honor i jest pierwszy mały ekran ładowania, następnie wyskakuje duże czarne okno ikonka myszy jak w grze i tyle... ciągle ciemność i nic się nie dzieje. Aktualizowałem sterowniki , grę i dużo innych rzeczy prbowałem i nic... Proszę o pomoc i z gry Dziękuję

Mam dokładnie ten sam problem, zaczął się po ostatniej aktualizacji około dwch dni temu.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Niestety nie jest to znany problem Skontaktujcie się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Oni sprawdzą ten problem i jeśli nie znajdą rozwiązania, napewno eskalują problem dalej.

Originally Posted by Proozak Go to original post
    Witam. Mam problem z uruchomieniem gry od dwch dni... Odpalam normalnie For Honor i jest pierwszy mały ekran ładowania, następnie wyskakuje duże czarne okno ikonka myszy jak w grze i tyle... ciągle ciemność i nic się nie dzieje. Aktualizowałem sterowniki , grę i dużo innych rzeczy prbowałem i nic... Proszę o pomoc i z gry Dziękuję
    Hej mam pytanie mianowicie takie bo mam ten sam problem i chciałem się spytać czy dział techniki już ci pomgł?

Pytanie, czy ktkolwiek z osb, ktre zgłoisły problem, faktycznie się kontaktowałą z supportem, tak jak napisał Lilpwnd ?