Blokada Czasowa ?!., "Nie zaliczyła egzaminy."

Witam , jestem VandalL.

Postanowiłem dzisiaj poruszyć temat jednej z blokad czasowych konta.

Jak wszyscy wiemy istnieje lista pewnych SŁÓW za które dostaje się blokadę czasową , cytuje przykłady :

Spoiler:  Show
    N i g g e r
    N i g g a
    N i b b a
    N e g r o e
    N i g l e r
    N i g g a s o f t
    N i q q a
    N l G G E R
    N | G G E R
    N i g g a r d l y
    N i g g o
    n i g g l e t
    N e g e r
    N o g g e r
    Nazi
    S n i g g e r
    S p i c / S p 1 c
    C o o n
    F a g g o t
    F a g
    F4g
    F4ggot
    f g t
    P a k i
    K i k e
    C h i n k
    V i a d o
    Porchmonkey
    Pinoy
    N199ER
    M O F
    G y p s y
    W e t b a c k
    K o e n
    Pogger
    W h o r e

Chciałbym zauważyć , że na europejskich serwerach system ten nie zdaje egzaminu. Wręcz irytuje i wprawia w stan rezygnacji innych graczy.
    Jak to nie działa? Przecież ludzie dostają bany. A no spokojnie, zaraz wytłumaczę dlaczego

Jak już wspomniałem o europejskich serwerach to wypadało by jako pierwsze wyjaśnić dlaczego właśnie one. Otóż wiadomo, iż w Europie występuje zróżnicowanie języków a co za tym idzie , posiadana wiedza posługiwania się językiem angielskim nie jest na tylko rozwinięta aby te wszystkie słowa "zakazane" znać i rozumieć . Mało tego, owe zróżnicowanie języków prowokuje sytuacje gdzie posługiwanie się językiem ojczystym np na czacie drużynowym może wywołać niepożądaną blokadę czasową.

Zapytacie się jak to ? Co on gada ?

Otóż napisanie jednego z synonimów słowa "paka" czyli "paki".

Podaje przykład w zdaniu :

"Nie mają paki" , "Potrzebowaliśmy paki" , "Gdzie był gość od paki" .

Powoduje blokadę czasową

Takich opcji jest dziesiątki , tyle że w każdym innym języku Europy których według Wikipedii oficjalnie jest 24.

Po za wszystkim osoba która chce użyć obraźliwego słowa, i tak to zrobi. Jak? Proste, wie to każdy :

np.
    Spoiler:  Show
    "You are P_a_k_i --w-H*o*R*E"

A teraz żeby nie tracić waszego cennego czasu szybko wyjaśnię czym można to zastąpić :

"Cenzurą ***** " <-- Oto przykład a rozwiązaniem jest cenzura.
    Macie jakieś inne rozwiązania którymi Ubisoft mógł by się posłóżyć?
     1 people found this helpful

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,

Edytowałam trochę twój post

Jest to bardzo dobry temat. Cały system nadal jest w trakcie tworzenia. Ponieważ mamy wiele języków, wdrożenie wszystkich troszkę trwa
    Totalnie rozumiem twój punkt widzenia i już przekazałam dalej, że musimy skupić się indywidualnie na podobieństwach takich jak w przypadku "paki".
    Prawdopodobnie sytuacje jak ta mogą występować w innych językach, więc jest to warte głębszej analizy.
     1 people found this helpful