Matchmaking - duży problem!

Co się dzieje z matchmakingiem? Wszystko było w miarę ok, ale od samego rozpoczęcia nowego sezonu tj. Wind Bastion matchaking to jest jakies nieporozumienie. Za każdym razem mam w drużynie przeciwnej osoby które mają platyny, diamenty, mają z/s 1.6 ,1.8, 1.9. Ja jestem średnim graczem (gdzie najwyższa ranga to było złoto) i wyobraźcie sobie jak teraz wygląda gra.. Specjalnie takie coś zrobiliście czy to błąd?? Jak na razie to jestem "mięsem armatnim" dla takich graczy i coraz rzadziej chce mi się grać... Dlaczego teraz matchmaking jak dawniej nie losuje do gry zawodników o podobnych umiejętnościach??

Pierwsze 2 tygodnie nowego sezonu zawsze tak wygląda bo po resecie rang wszyscy zaczynają z takim samym poziomem więc na początku gra każdy z każdym. z każdym dniem dobieranie będzie coraz bardziej sprawiedliwe.

No właśnie wcześniej tak nie było. Teraz losuje z takimi z/s 1.6, 1.9. osoby w przeszłości mające platyny i diamenty...
    No i w materiale Kromki też o tym jest mowa, więc jednak coś jest nie tak... W materiale pod tytułem "RAINBOW SIX SIEGE jest NIEGRYWALNY! - OGROMNE PROBLEMY!" od 4.10 min.