2 stopniowa weryfikacja, a oszuści, reklamy haxw na YT

Chwaliliście się, że 2 stopniowa weryfikacja ma pomc w walce z oszustami. W sumie do tej pory nie wiem w jaki sposb. W każdym razie i tak nie działa.
    Ale chciałbym zapytać o coś innego.

Dawno temu zgłaszałem do supportu (i być może na forum) kanał gościa na YT, ktry sprzedaje haxy do R6. Jego najnowszy film "promocyjny" jest z 6.01.2019
    PYTANIE. Dlaczego Ubisoft jako firma nie robi nic z takimi ludźmi? Przecież macie dowody podane na tacy. Możecie zgłosić kanał do YT, macie prawnikw, możecie gościa pozwać za to co robi. Czemu NIC NIE ROBICIE?

Jeżeli chcesz link do filmu i kanału tego oszusta to mogę podesłać na PW.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Jeśli posiadasz takie informacje, lepiej jest zawsze odrazu podesłać filmik, aby osoby ktre są w stanie to sprawdzić, mogły to zrobić

No wysłałem do supportu już nie pierwszy raz. Ale to ciągle jest ten sam kanał na YT.

Proszę nie banuj mnie za to Ubi-Lilpwnd bo nie wklejam tego po to aby promować oszustwa ->
    Podaje link tylko do samego kanału oszusta a nie do konkretnego filmiku, ale wystarczy odpalić ostatni najnowszy jego filmik i widać wszystko jak na tacy.
    On wam się śmieje takimi zagrywkami w twarz i do tego gość na tym zarabia. I to nie tylko on bo jest pełno tego typu gości co zarabiają kasę na uprzykrzaniu życia uczciwym graczom i psuciu gry.
    Jako tak duża firma powinniście mieć jakiś informatykw ktrzy są w stanie namierzyć gościa, albo nawet zgłosić sprawę na policję. Za takie coś gość powinien może nie pjść do więzienia ale dostać grzywnę tak z parę milionw $. Wystarczyłoby jednego takiego oskarżyć na taką kwotę a gwarantuje, że już nikt by z oszustwami na sprzedaż nie wyskoczył.
     1 people found this helpful

Dzień dobry,
    dziękuję za skontaktowanie się z działem obsługi klienta Ubisoft w sprawie filmikw wrzucanych przez oszukujących graczy w Rainbow Six: Siege na portal Youtube.

Muszę Pana zapewnić, że Ubisoft niezmiernie poważnie podchodzi do kwestii oszukiwania w naszych grach, wobec czego korzystamy z oprogramowania BattleEye.
    Problem w tym, że ktoś w supporcie chyba nie rozumie co napisałem. BattlEye jak widać na materiałach na YT (jest ich więcej) jest nieskuteczne. Mnie chodzi o to, aby Ubisoft jako firma zaczął wreszcie walczyć z taki zjawiskami. Tak jak Gronek napisał. Pozew, kara i następni się grubo zastanowią.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Gronek31 - nie ma problemu, ukryłam jako spoiler.

Bardzo dziękuję za zgłoszenie tego do mnie. Przesłałam ten kanał do osb zajmujących się R6. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć wam jak sprawa będzie dalej wyglądać ponieważ jest to niedzwolone (informowanie o banach itd.)