Nieśmiertelni NPC'e

Witam! 25 listopada ukończyłem wątek cr Artemidy - zabiłem ich szefową nieważne już jak miała na imię . Ale już tłumaczę do czego zmierzam, zacząłem czyścić znaki zapytania i natknąłem się na obozy łowczyń i nie wiem od kiedy to trwa ale ani ich ani zwierzakw ktre wokł nich biegają nie jestem w stanie zabić , a często pod tymi znakami zapytania mam za zadanie zabić głwną łowczynię . resetowałem setki razy grę , peceta ... Ale to nic nie pomogło.jak się pozbyć tego błędu bo nie mogę zaliczyć znakw zapytania. P.s. gram na PC- komputer stacjonarny.P.s. 2 jeśli to błąd twrcw gry jak to usunąć bo jest to frustrujące pozdrawiam

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Hej,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Jak wygląda problem?

Dwie opcje czy to porostu NPCe nie do ruszenia, czy po prostu możesz ich zabić tylko jako wrogowie ci się nie wyswietlają? Jeżeli to pierwsze - to od razu mwię nie wiem. Ale jeżeli to drugie to odkąd po zabiciu tej postaci twoja stała się przywdcą cr artemidy to myślę że dopki ich nie zaatakujesz to ci nic nie zrobią, chyba że jestem w błedzie?