1. #1

  Language problem

  Hello. I've pre-ordered game The Division 2 Gold Edition in the Game Store UK. As I've checked on Ubisoft UK website before purchase there should be Polish subtitle language as one of the supported languages in Gold Edition but unfortunately the only 3 to choose in my game are English, Russian and Romanian. There was no information on the website in the game details regarding that. What should I do now if I want to change the language ? Is there any way to do it ?
  Share this post

 2. #2
  Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
  Join Date
  Jun 2017
  Posts
  1,683
  Hej,
  Możliwość jest taka, że zakupiłeś klucz poprzez sklep, który sprzedał ci wersję na Rumunię. Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63. Oni będą w stanie sprawdzić jaką wersję zakupiłeś i znaleźć rozwiązanie.
  Share this post

 3. #3
  Ok. Super. Dziekuje za odpowiedz. Na pewno skontaktuje się z działem technicznym. A mam jeszcze jedno pytanie.. jeśli wróciłbym do sklepu w którym zakupiłem grę to oni wymienią mi na inna wersje? Tylko pytanie o kod CUSA.. na jakim z tych kodów na pewno będzie język Polski? Pozdrawiam
  Share this post

 4. #4
  Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
  Join Date
  Jun 2017
  Posts
  1,683
  Niestety jest to już zależne od sklepu, w którym kupowałeś Nie jestem w stanie powiedzieć jaką mają politykę zwrotów/wymian.
  O kod proszę zapytaj się również naszą obsługę klienta, niestety nie mam takich szczegółów.
  Share this post

 5. #5
  Witaj. Skontaktowałem się z działem obsługi technicznej ale oni byli w szoku, ze w ogóle do wyboru mam język rumuński a polskiego niestety brak. Powiedziano mi również, ze z nadchodzącą aktualizacja która będzie na dniach problemy z językiem Polskim nie zostaną naprawione. Czy możesz mi powiedzieć ( lub wysłać zdjęcie ) czy jest w ogóle jakaś różnica w opakowaniu między wersja europejska a ta wypuszczona stricte na UK ? Pozostaje mi wymienić grę w sklepie Game jednak muszę wiedzieć jak rozpoznać sort europejski. Słyszałem, ze ta różnica jest tez spowodowana wyjściem Anglii z Unii ale nie wiem ile w tym prawdy. Pozdrawiam serdecznie.
  Share this post

 6. #6
  Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
  Join Date
  Jun 2017
  Posts
  1,683
  Hej,
  Niestety wgląd w takie rzeczy ma tylko obsługa techniczna. Niestety ja nie jestem w stanie sprawdzić jaką wersję posiadasz i rozwiązać ten problem
  Twoje zgłoszenie jest nadal otwarte więc napewno obsługa techniczna odpowie na twoje pytanie.
  Share this post

Tags for this Thread