Zawieszanie sie gry u wszystkich

do twórców gry niewiem czy wiecie ale dziś po aktualizacji mamy ciagłe zawieszanie sie gry poże ogarniecie temat w końcu?!
     3 people found this helpful

Mam ten sam problem. Po włączeniu gry, jestem w stanie grać średnio 3 do 5 minut. Następnie po tym czasie gra zawiesza się, nie wyskakuje żaden błąd, nic. Pliki gry zweryfikowałem, zainstalowałem najnowsze sterowniki i dalej to trwa niestety
     2 people found this helpful

gra ciągle wywala po paru minutach

Nie można grć bo ciągle wywala nawet przy ekranie startowym po paru minutach wywala do pulpitu bez błędu i tak w kółko
     1 people found this helpful

Zgłoszone do supportu Ubisoftu, wg maila którego dostałem pracują nad rozwiązaniem.
    Trzeba się uzbroić w cierpliwość.
     2 people found this helpful

czekamy

to bedziemy czekac niestety

nie wiem kto pracuje w supporcie ale wczoraj wciskali mi kit ze mój PC albo winndows ( to akurat bardzo możliwe) jest zrąbany , natomiast dziś powtarzają to sam, dopóki nie przesłałem im linku z usterka, no i zaczęło się kluczenie wokół wszystkiego tylko nie usterki, a tak na marginesie to jak można czepiać sie Redów, te sam syf wszędzie, ale cóż przecież już zapłaciłeś za grę

Zawieszanie się gry !!!!!

Witam.
    Od kilku dni nie da się grać w tą grę, cały czas się zawiesza, bez wyraźnej przyczyny po kilku minutach grania. Może coś byście z tym zrobili????
    Pzdrawiam

Zawieszanie sie gry u wszystkich

Windows 10 Enterprise N 64
    Intel(R) Xeon(R) CPU E5620
    12288MB RAM
    DirectX 12
    NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
    SAMSUNG SSD PM810 TH 64GB
    WDC WD5000LPCX-22VHAT0
    SAMSUNG MZYTY128HDHP-000L2
    TOSHIBA MQ01ACF050
    TOSHIBA External 1TB

60fps ustawienia wysokie

Gre wywala po max 5 minutach do wczoraj ;/

zawiesza sie jak w morde po 5 minutach, kumpel to mierzyl, powinno byc proste sprawdzic co Ubi connect robi w tej danej chwili i to naprawic?

poczekamy do przyszłego wtorku, nowy tydzień, nic się przecież nie stało