Witam, tak mam zrobiony w jaki sposób mam Go przesłąc/udostępnić? Właśnie przed chwileczką znów mnie wywaliło :/ z tym samym komunikatem. Wczoraj natomiast chyba 3 godziny nic sie nie działo.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Latencjusz007,
    Problem jest zgłoszony i trwają prace nad jego rozwiązaniem.
     1 people found this helpful

u mnie pomaga wlaczenie dx 11

na dx 12 tez po prostu gra sie zacina i po chwili mam pulpit bez zadnego komunikatu.

a teraz.... uruchamia się w oknie, jest czarno słysze i nic nie widzę. Po wciśnieciu alt + enter od razu pulpit. Ręce mi opadają, co Wy robicie w tym ubisoft. Zaczynam czuć straszne negatywne emocje do Waszej obsługi & twórców - co jest nie tak?!?!?!?!?!?!?!?!
     1 people found this helpful

Wywala z gry

Witam od czasu do czasu wywala mnie z gry bez żadnego błędu

witam
    Po ostatnim paczu wywala z gry po 1 -5 minutach.

Ja wrzucam link dla ludzi którzy korzystają z OBS podczas grania i im wywala grę po paru minutach. W moim przypadku i tak musze używać Window Capture bo wygląda na konflikt EAC (Easy Anti CHeat) z OBS. EAC widocznie został zaktualizowany. Ten problem był już wcześniej. Ludzie z EAC muszą dodać OBS do whitelist jeszcze raz.
    https://youtu.be/UCsbBY2445s

Faktem znanym w The Division 2 od początku tej gry była niestabilna praca pod DX12. Zostało to niedawno poprawione ale jeśli jest nadal niestabilnie to możesz spróbować przełączyć grę na DX11. Pod DX11 i bez odpalonego OBS (z anticheat compatibility mode ON) gra powinna działać stabilnie.

Podsumowując obecny stan gry jest taki. DX12 już powinien działać dobrze (dopiero od niedawna) ale jakiekolwiek oprogramowanie przechwytujące ekran gry może spowodować że oprogramowanie Easy Anti Cheat zabije proces gry po paru minutach.

Witam wszystkich , co się dzieje z TD 2 ,jest jakiś problem? Na Ubi nie ma żadnej informacji.