Losowe wyrzucanie do pulpitu

Gra wyrzuca mnie do pulpitu w losowych momentach. Średnio co 5-10 minut. Brak błędów. Gram na dx12. Ustawienia wysokie. Średni fps 65.
    Ryzen 5 1600x
    8gb ram dd4
    Asus rog b450 gaming-f
    RX 580 gaming x 8gb

ja mam średnie fpsy na high 90 a na mid 110

i5 6600
    gtx 1070
    16 GB ram

Kozacko. Jeśli nie osiągnę takiego efektu jak Ty, to popełnię samobójstwo wysadzając się w centrum strefy 51.

A jakiś pomysł na rozwiązanie problemu? masz też takie przypadki?

Przynajmniej wam dziala

Wczoraj gralem normalnie - po patchu OSCAR-01 nie mam antyvirusa wszystkie blokadyt zdjete - UBISOFT - najlepsze gry w jakie nie zagrasz

Pomogło mi wyłączenie wszystkich aplikacji w tle. Głównym problemem okazał się program do karty dźwiękowej Sonic Studio 3. 2 godziny bez wywalenia

a ja dalej mam problem... nic nie mam w tle (discord, steam etc) tylko wymagany uplay a dalej wywala ktoś ma pomysł?
     1 people found this helpful

podpinam się pod temat. Też mnie wywala do pulpitu. Od jakiegoś czasu też pierwsza czesć Division 1 również wywala, a wczesniej nie miałem takiego problemu. Dajcie prosze znać jeślibyście znaleźli rozwiazanie problemu.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    W tym momencie jest znany problem związany z crashami gry powiązanymi z programami SAPI (speech application programming interface). Aktywnie pracujamy nad jego całkowitym związaniem.
    Ponieważ jeszcze nie otrzymałam lokalizacji Polskiej dla znanych problemów, zapraszam do tej listy na forum w języku Angielskim.
     1 people found this helpful

dziękuję za informacje. Wyskakuje mi błąd z "Easy Anti-Cheat" - nieznana wersja pliku i podaję lokalizacje pliku. Robiłem weryfikacje plików już dwukrotnie. Jest jakieś rozwiazanie lub sposób naprawy?

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Czy możesz zrobić screenshot tego błędu?