unk4ss's Avatar Senior Member

uplay - "dobra zmiana" ?

Witam

Swego czasu jak na Uplay kliknęło się grę (R6 w naszym przypadku) pojawiały się uproszczone statystyki, a po kliknięciu w "zobacz więcej statystyk" następowało otwarcie strony www ze szczegółowymi statystykami. Tymczasem teraz ten ostatni punkt otwiera nieco tylko rozszerzone statystyki - nadal w Uplay. OMG, czy naprawdę to co jest dobre trzeba zepsuć ? Mam wrażenie, że i Uplay'owi, i samej grze poprawki więcej szkodzą niż pomagają...

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć unk4ss,

dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą tej zmiany. Przykro mi, że Ci się ona nie podoba.

Zuzu

A ja myślę że najlepszym rozwiązaniem które mogli byście zrobić to w 3 sezonie przywrócić konfiguracje operatorów wraz z wyposażeniem jakie mieli w 1 sezonie. Bo jeżeli chcecie aby rozgrywka była zrównoważona to nie należy mieszać w wyposażeniu poszczególnych operatorów zabierając im np. granaty czy C4 a w zamian dać druty bądź granaty hukowe bo to jest dopiero zaburzenie rozgrywki jeżeli ktoś przez cały czas gra danym operatorem jest dobrze obeznany z jego wyposażeniem i czuję się pewnie to nagle taka zmiana powoduje zamieszanie i dezorientację co nie jest dobrym rozwiązaniem. Delikatne poprawki oczywiście są wskazane i potrzebne ale aż tak głębokie reformy to raczej już nie.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Przekaże Twój post zespołowi. Dzięki za konstruktywną opinię

Zuzu