Ciągłe spadki ze stałych 50-60 fps do 0.

Witam zakupiłem niedawno grę the division 2. Mj komputer w pełni spełnia wymagania gry podane przez producenta. Niestety nie idzie w to grać ustawiłem wszystko co się da pod jak najlepszą wydajność gry kosztem grafiki lecz wciąż są spadki fps do 0. Zna ktoś jakiś magiczny sposb by to naprawić (prbowałem już wielu, ktre znalazłem na google/youtube lecz nic nie pomogło). Zastanawiam się czy nie pisać do supportu o zwrot gotwki bo zapłaciłem za grę a nie pokaz slajdw..

Właśnie miałem pisać taki temat ale widzę że kolega ma podobny problem.
    Nawet na najniższych ustawieniach gdzie grafika praktycznie nie istnieje dzieje się dokładnie to samo.
    Spadki FPS do 0 lub 1-5 gdzie średnio utrzymuje się w granicach 50-60 fps i chodzii płynnie nawet na wyskokich ustawieniach

Mj komputer to:
    Inter Core i5-6400 CPU 2.7Ghz
    8Gb Ram
    GeForce GTX 970 4GB
    System Windows 8.1 Pro

Dodam jeszcze że nie da się normalnie wyłączyć gry... Zawiesza się, trzeba wyłączać z menadżera urządzeń... Po czym wyskakuje okienko "wyślij raport o błędzie"

Też muszę z menadżera zadań wyłączać grę z wyjątkiem jak ustawie wszystkie opcje na najniższe/wyłączone. Prbowałem zmiany rozdzielczości na mniejszą to spadki do 0 zdarzają się rzadziej (użycie procesora spadło z 100% do 25%) ale dalej występują. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kochane ubi oczywiście jak zawsze ma wszystko w dupie byle pieniążki zgarniać...

Tags for this Thread