Witam
W ostatnim czasie gra Ghost Recon Wildlands upominała się o zaktualizowanie sterownikw karty graficznej , tak też postąpiłem. Po zaktualizowaniu sterownikw i uruchomieniu gry w trybie kampanii gra działa przez jakieś 2-3 (lub wywali mnie w trakcie ładowania) minuty a pźniej wyrzuca mnie do pulpitu. Słychać jedynie dźwięki otoczenia ale nie ma obrazu gry a widać jedynie pulpit. Podejmowałem kilka prb naprawy wraz z facebookowym wsparciem a mianowicie : weryfikacja plikw gry (wszystko ok) , "czysta" instalacja sterownikw karty graficznej czyli usunięcie starych składnikw i wgranie nowych(nie pomogło), prbowałem otwierać grę na rżnych ustawieniach graficznych (rwnież bez zmian) ..... wszystko działało ok przed aktualizacją sterownikw..... boli tym bardziej że jeszcze wczoraj kupiłem DLC Fallen Ghosts w ktre teraz nie mogę grać.... a raczej wgl nie moge grać.

Mj sprzęt (tak wiem nie jest to rakieta nasa ale podkreślam że wcześniej dało się grać na nim w GRW) :
karta graficzna Nvidia GTX 650 Zotac 2 Gb
Ram 8 Gb
Procesor AMD fx 6300 3.5 GHz
Windows 7
Jeśli ktokolwiek z was miał ten problem i wie jak to naprawić będę bardzo wdzięczny za pomoc.