Kilka bugow w The Division 2

1. Otoz po zabiciu 12 lowcow dostalem 6 z 8 kluczy z kosci sloniowej.Jak zdobyc reszte skoro lowcow juz nie ma?
    2. Po przejsciu na WT4 powinien sie odblokowac wraz z ostatnia twierdza kolejny poziom stolu do wytwarzania przedmiotow ( przedmioty 400-440 ilvl) a mnie zatrzymal sie na 350-385 i nie mam opcji podniesc go wyzej.powtarzalem twierdze i nadal nie uzyskalem "schematu" by podniesc na nastepny lvl.
    3. Problem z dzwiekiem na sluchawkach Logitech G933.Czytalem ze dosc powszechny i znany problem.Po przejsciu na inne sluchawki dzwiek dziala chociaz wolalbym uzywac Logitecha zamiast zapasowych.
    4.Kolejny tydzien nie moge otrzymac skrzynek klanowych nie wiedzac dlaczego gdyz w "pokoju klanowym" pokazuje ze sa do odebrania 3 a do tej pory nie dostalem zadnej.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    1. Musisz rozwiązać odpowiednią ilość zagadek, w ten sposób otrzymujesz klucze.
    2. Zgłosiłam ten problem i staramy się uzyskać więcej informacji na temat tego problemu.
    3. Ten problem powinien być naprawiony z dzisiejszą aktualizacją.
    4. Czy zmieniałeś może niedawno klan?

Odpowiedz

1. Dowiedzialem się od członków klanu ze faktycznie istnieje więcej zagadek.
    2. Zglosilem ticket i również dostałem taką odpowiedź i widzialem na angielskim forum ze nie tylko u mnie to występuje.
    3. Poki co sluchawki chodzą bez zarzutu.
    4.Nie. prawie od początku jestem w tym klanie.dzisiaj udało sie w końcu uzyskać skrzynię z klanu.

Rozwiązałem wszystkie zagadki razem ze znajomym on dostał 12 masek plus 8 kluczy ja mam 12 masek i 7 kluczy z łowcy z którego wypada maska widma nie wypadł klucz a mimo zlikwidowania go kilka razy z innymi osobami nadla klucza nie dostałem a inne osoby dostawały

aktulizacja

Witam, kupiłem niedawno grę Division2 i zainstalowałem z płyty, lecz nie wiem dlaczego nie chcę mi pobrać aktualizacji .Mam Niecały 1 GB, a potrzebuję 43,36GB. Pobieranie się zatrzymało, wie ktoś jak to naprawić?

Tak mam ten sam problem ( ten lowca widmo jest zbugowany ) samochod nie zapala swiatel

Maski łowców i Nemezis-problem

1.Mam problem z motywacją łowców. Po prawidłowym wykonaniu akcji nie pojawiają się. Nie mam nawet aktywnych przycisków lub telefonów.Mam 4 maski zdobyte podczas aktywności z innym graczem i 4 klucze do skrzyni z kości słoniowej.
    2.Posiadam 4 elementy do snajperki Nemezis, ale na Grand Hotel (pod inwazją) nie leci schemat.

Tags for this Thread