Automatyczna śmierć w Znajdź i zniszcz

Cześć – to mj pierwszy wpis :)

Problem z powrotem po zgonie w misjach zwiadowczo - likwidacyjnych – ponowne dotarcie na teren misji wywołuje automatycznie ekran ładowania i odrodzenie jak przy śmierci w miejscowej kryjwce.
    Sytuacja ta występuje zawsze.
    Prbowałem w dwch rżnych dzielnicach.

Byłbym serdecznie wdzięczny za info, czy jest szansa, że ten problem zostanie w najbliższym czasie rozwiązany (widziałem go też na angielskim forum ale bez komentarza moderacji).

Właśnie osiągnąłem 30 poziom, chciałbym pograć w podziemiach ale nie mogę zdobyć lepszego ekwipunku z powodu tej sytuacji.

Miłego dnia... hmm wieczoru ;D

EDIT: w tytule napisało mi się z&z ale w polskiej wersji to są misje zwiadowczo - likwidacyjne

To moj drugi wpis
    i widzę ,że mam ten sam problem co kolega !
    Misja z tablicy , przeważnie środkowa - jak tylko podejde na okolo 50 m do znacznika według mapy to wyrzuca mnie tak jakbym zginął (do kryjwki) i tam dopiero pojawia sie odradzanie.
    Jak przejde do 3 misji to bez problemu ją moge wykonać ale wtedy i tak nie mogę otrzymac nagrody bo ta srodkowa jest nie do ruszenia z powodu tego błędu !

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Wam, Nifiash i Picy81,

mam dobrą wiadomość, problem przez Was zgłaszany jest Znaną Usterką i jest na liście błędw, ktre powinny zostać naprawione w najbliższym czasie
    Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć tutaj, tam też będą pojawiać się wszelkie informacje na temat kiedy dokładnie poprawka zostanie zaimplementowana.

Przepraszam za niedogodności związane z tym błędęm.
    Zuzu

Fajnie

Serdeczne dzięki Zuzu za odpowiedź.