Witam, mam problem dotyczący mojego pierwszego konta. Konto zostało skradzione. Założyłem go około jesieni 3 lata temu, gdy kupiłem R6 na Steamie. Pierwszym nickiem konta było P*************, potem zmieniłem na W*******L. Pierwszy emailem był w*****************@wp.pl, do przypisałem mj nr. telefonu. Konto jest połączone właśnie z moim Steamem i kontem Epic. Na Steamie mam R6, na Epicu-The Division 2 i Watch Dogs 2. Z konta nie korzystałem prawie 2 lata, zajrzałem raz gdy do odebrania był bodajże ktryś z asasynw. Ostatnio wszedłem, ponieważ zacząłem znowu grać w R6. Na konto mogę się zalogować, ponieważ byłem na nim zalogowany/jest połączone z innymi kontami (steam, epic) i automatycznie się loguje. Ale jak się okazało, zmieniony został email jak i hasło, nr. tel został ten sam. Wszedłem na email do ktrego przypisane było na początku konto, i jak się okazało 19 lipca 2020 przyszły wiadomości o zmianie hasła, a następnie maila. Czy jest jakaś opcja odzyskania konta?
Miał ktoś kiedyś coś takiego? Udało mu się odzyskać konto? Z gry dziękuję za pomoc. Wysłałem już wiadomość do pomocy technicznej.