[pc/pl] -=FALA=-

FALA REKRUTUJE

-=FALA REKRUTUJE=-

O NAS

FALA to grupa aktywnych graczy The Division 2. The Division to przede wszystkim rozrywka, gra w której spędzamy wolny czas, relaksujemy po pracy i dobrze bawimy.
    Jesteśmy w grupie najlepszych klanów na świecie (top 20). When we do things, we do them right .
    Większość z nas to poważni, dorośli ludzie, którzy nie tracą czasu na biadolenie.
    Jeśli chcesz spędzić swój czas w grze owocnie i w miłej atmosferze to nie szukaj dalej.

OFERUJEMY

Dwa klany "FALA" i "FALA AKADEMIA"
    Aktywną grupę dorosłych graczy
    Własny serwer Discord
    Pomoc w składaniu buildu, przejściu raidów czy misji na poziomie legendarnym
    Codziennie organizowane raidy
    Wspólną zabawę na wszystkich aktywnościach PvE i PvP

WYMAGAMY

Obecności i aktywności na Discordzie
    Ukończonych 18 lat
    Dystansu do samego siebie i świata
    200 poziomu postaci (zegarka)

Chcesz z nami zagrać? Wejdź na nasz serwer discord i skontaktuj się z Dowódcą lub Oficerami.
    Discord
     10 people found this helpful

AKTUALNA AKTYWNOŚĆ
     3 people found this helpful

REKRUTACJA TRWA
    Dalej Ciebie brakuje

2 people found this helpful

Drodzy koledzy agenci,

Zostaliśmy tak szybko zbanowani z Discorda, że nie było czasu się pożegnać. Chciałbym podziękować wszystkim członkom klanu FALA za miło spędzone chwile w świecie The Division.

Lider klanu (Skydance) przywołał regulamin i postanowił zbanować wszystkich uczestniczących w, jak ja to nazywam, procederze damage glitch abuse ). Mój drogi Skydance traktowanie tej, zbugowanej, gry tak poważnie nie jest niczym zdrowym - relax man. Musimy Ci podziękować, bo już dawno się tak nie uśmialiśmy (mówię tutaj za całą grupę tzw. cheaterów). Większość z nas myślała, że to taki żart, pomyłka, wybryk, kaprys, laps lub coś podobnego. Byłem członkiem oraz współprowadzącym klany w kilku grach i do głowy by mi nie przyszło, żeby tak potraktować swoich wiernych członków. .

Życzę wszystkim członkom Fali wszystkiego najlepszego. Bawcie się dobrze - dużo radości i uśmiechu (szczególnie w tych trudnych koronawirusowych czasach).

Pamiętajcie, że klan to nie partia komunistyczna i jeśli ktoś będzie chciał zmienić barwy to zapraszamy do nas.

Z wyrazami szacunku,

[AER]StartSh00ting (Aern Mara)

Samej gry nie traktujemy poważnie, ale ludzi i społeczność którą tworzymy już tak. Skydance dwa razy dał wam ostrzeżenie na discordzie, że na czitowanie w Fali nie ma przyzwolenia, przywołując regulamin klanu i ostrzegając, że będzie wywalać. Zignorowaliście go, nie macie 10lat żeby łazić za wami i tłumaczyć, że czitowanie jest złe. Jesteście dorośli i decyzje podjęliście sami. Skydance słusznie postąpił pozostając słownym i wyrzucając was hurtowo.

Sytuacja nie była miła i szkoda, że do tego doszło. No ale jak napisałem wcześniej, każdy decyzję podjął sam.

Hipokryzja

Skydance wyrzucił ludzi za użycie glicza/buga ok regulamin to regulamin, ale sam też bugował na legendarnej misji, wychodził za tekstury, robienie strzelnic które miały zbugowany exp czy fail na drugiej i czwartej rundzie co też jest bugiem oraz już to niesławne podbijanie obrażeń

a tu screen jako dowód
    https://imgur.com/a/ez4wZ4u

Tak wygląda twój obrazek jak się podbije exposure w Photoshopie. #PDK

Z kłamcami się nie dyskutuje, kłamców się raportuje...

Bo każdy pijak to złodziej

Sky a ty dziś trzeźwy to chyba jakieś święto. Bo ostatnio szukałeś flaszki za teksturami na capitolu, Plus querso mnie nikt nie wyrzucił sam wyszedłem jak zobaczyłem co tu się dzieje.

W którym miejscu na tym screenie Sky stoi za teksturami?

Jak skończy ci się ban to idź z kolegami na kapitol i jak już nie będziecie oneshotowac wszystkiego to sprawdź gdzie moby wbiegają gdy próbują was flankować.

Generalnie, nie marnuj więcej naszego czasu.