zacinanie się gry freeze, drop, lag

Cześć
    mam problem z zacinaniem się gry, ktry występuje wtedy gdy zobaczę przeciwnika albo on zacznie do mnie strzelać. Wygląda to mniej więcej tak ,że dostaję dropa do 0 fps na jakąś sekundę i wtedy okazuje się czy ja zabiłem przeciwnika czy on mnie. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu albo chociaż na skierowanie mnie dlaczego on występuje.

unk4ss's Avatar Senior Member
    Specyfikacja kompa ?
    Na szybko - weryfikacja plikw, testy hdd, pamięć wirtualna. Mi kiedyś na starym sprzęcie na takie coś pomogło: w bf4 wyłączenie wirtualnej, a w R6 włączenie synchronizacji pionowej (wtedy na 1x)

-MSI gtx 1070
    -Intel core i5-4590 3.3ghz
    -16 gb ram (good ram 2x8gb 1600mhz)
    -Silentium supremo l2 550W
    -płyta głwna h81m-k
    -Dysk Seagate 1TB 3,5" SATAIII, 7200RPM, 64MB cache
    Dysk i pliki sprawdziłem. Pamięć wirtualna?

unk4ss's Avatar Senior Member
    sprzęt ok. Pamięć wyłącz przynajmniej na test . W ustawieniach systemowych.

Już o tym raz pisałem i oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi do tej pory, bo po co ubi, co nie?
    Też mam coś podobnego choć ja mam licznik fps i nie widzę właśnie żeby spadł mi jakoś gwałtownie nisko raczej max 180 min 120 jest nawet przy tych ścinkach. Choć u mnie to wygląda tak że czy to na terrohuntach czy na pvp ścinki występują zazwyczaj jak się ma coś zaraz stać mocniejszego w sensie wybuch albo wyskoczy na mnie kilku naraz i zacznie strzelać czyli w najmniej odpowiednim momencie. Oglnie to zazwyczaj nic się nawet nie świeci w prawym grnym rogu ekranu, żadne z tych ikonek ale czasem potrafią się pokazać te dwa kwadraciki nałożone na siebie to chyba jest coś związanego z rozwarstwianiem obrazu + jak akurat twj ping jest inny niż gracza w pobliżu ciebie dużo wyższy lub niższy. Od początku jak gram w R6 na nowym kompie od roku 2 to nie było takich ścinek aż do roku 3 sezonu 3 po tej aktualizacji się takie coś zaczęło dziać i z każdą kolejną jest coraz gorzej. Na razie nie mam czasu się bawić w sprawdzanie podzespołw ale sądzę, że te problemy są spowodowane przez procesor. Gra odkąd wyszła miała bardzo duże zużycie procesora, pamiętam jeszcze na starym kompie z i3 2100. Teraz nawet mając i7 6700k procesor chodzi na 100% i grzeje jak piekarnik. R6 to chyba jedyna gra w ktrej chłodzenie chodzi na full obrotach.

Już o tym raz pisałem i oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi do tej pory, bo po co ubi, co nie?
    Oj, chyba już nie otrzymasz odpowiedzi. Pani ADM nie napisał nic nowego na forum od 17.05.2019. Prawie mi żal...

Sorry że nie pisałem przez tydzień, nie miałem czasu grać i sprawdzać problemu. Grałem dzisiaj i żadna z metod mi nie pomogła, gra dropi jak wcześniej. Na dodatek był dzisiaj jakiś patch po ktrym gra mi się crashuje na zakończenie każdej rundy i wywala do pulpitu.