PKG KIELISZEK : Polska społeczność w Division 2 (I innych)

PKG Kieliszek to społeczność dedykowana grom na platformie PC.
    Jesteśmy gildią składającą się z dojrzałych i dorosłych osb, ktre poprzez wsplną grę i wielogodzinne rozmowy,chcą stworzyć przyjazną atmosferę a przede wszystkim miejsce dla Polskich fanw gier,
    Głwnym naszym celem jest brak spin i Wesoła atmosfera. W Każdej grze w jaka gramy.

★Dlatego postanowiliśmy Otworzyć nowy klan w Division 2

★ Znamy się od dłuższego czasu i przegraliśmy wsplnie ogromną ilość godzin w takich grach jak Destiny 2, The Division, WoW czy Monster Hunter World, Dayz, I więcej i więcej Od Football Managera Po Simsy a nawet PAsjans Online.
    ★ Stawiamy na graczy każdego rodzaju przyjmujemy z otwartymi ramionami osoby, ktre po prostu wsplnie chcą spędzić czas w grze lub grac Hardcore Raidy zawsze sie ktos znajdzie
    ★ Poszukujemy osb pełnoletnich, ale potrafimy zrobić wyjątek, jeśli osoba poniżej 18 roku życia swoją postawą i zachowaniem na to zasługuje.

★kreatywność, chcemy się w jakiś sposb wyrżniać od innych klanw, ( społeczność, zasady wewnętrzne klanu, turnieje, eventy i wiele innych smaczkw ktre pki co zachowamy dla siebie), niż wyłącznie latanie w grupie robiąc misje strefy mroku itp, mimo sporego doświadczenia doskonale wiemy że każda nowa osoba może coś wnieść wartościowego dla nas, więc zawsze warto każdego wysłuchać.

★Panuje u nas atmosfera zabawy żartw ale nigdy to prze nigdy nie pozwalamy na, poniżanie innych,
    obrażanie jest surowo zabronione

★Kontakt W grze WkurzonySzkot Lub Lachero83
    Discord To samo

★ Posiadamy zorganizowany serwer Glosowy
    Nasz discord : KLIKNIJ TUTAJ DOSTANIESZ CIASTKO

Jestem chętny do gry, dopiero co kupiłem the Division 2 i szukam graczy do wsplnej rozgrywki. Wcześniej nie grałem w gry z tej serii. 19 lat.

Witam czy jest możliwośc wspłpracy z waszym klanem w ramach raidu, dz itp prosze o kontakt w tej sprawie