Problem z Mapa w grze!

Witam.
    Nie widziałem aby taki wątek już był tak że stworze nowy.

Jak pamiętacie za pewne z poprzednich Patchw towarzyszyły im problemy.
    W patchu 1.2 problem z irytującym interfejsem !
    Mwię ok, przeoczyli - wybaczam.
    No ale po patchu 1.3 kolejny problem ! Tym razem z Mapą ! :[ Wścieklizny idzie dostać ! Bo nie da się grać ! :/
    Na początku restartowałem grę po wyjściu z bazy (na powierzchnię) czy po każdej ukończonej misji bo nie dało się teleportnąć do następnej misji.
    Zamieszczam nagrany filmik jak to wygląda u mnie :/
    https://www.youtube.com/watch?v=sAnJ1K5-7s8

Prbowałem już grzebać w ustawieniach gry zmieniając tryb wyświetlania obrazu (pełny ekran, pełny ekran w oknie i w oknie), wyłączałem synchronizację pionową, zwiększałem poziom "widoczności" czy też zwiększałem te ustawienie z cząsteczkami - bez skutku !
    Wiem że większość ma taki problem z mapą.

Pytanie. Czy istnieje już rozwiązanie tego problemu ? Albo czy Ubi/Masive zostało po informowane o tym problemie ? Jeśli tak to kiedy zamierzają to naprawić ? Bo tak jak pisałem wcześniej - nie da się grać ! :/

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Wild.John, miło Cię widzieć na forum!

Bład, kty opisujesz, jest znaną usterką. O jej statusie można przeczytać tutaj.

Jak ten post informuje, poprawka do tego błędu jest w przygotowaniu - poinformujemy, jak będzie gotowa i kiedy zostanie zaimplementowana, jak tylko pojawi się na ten temat informacja.

Przepraszamy za niedogodności.

Zuzu

Mam to samo. O dziwo problem ten dotyczy tylko 1 z moich postaci ( ta była zablokowana w podziemiach ) ktrą jako 1wszą zacząłem grać po wejściu patcha 1.3. Na innych postaciach mapa mi normalnie działa.

Witam.

Mam ten sam problem z mapą. Po uruchomieniu gry wszystko działa, drugie uruchomienie mapy powoduje jej zniknięcie. Problem pojawił się po aktualizacji do wersji 1.3. Gram jedną postacią, karta graficzna Nvidia, sterowniki przeinstalowane, tzw. czysta instalacja. Kombinowałem z rżnymi ustawieniami grafiki lecz nic nie pomogło. Kiedy można spodziewać się wspomnianej poprawki??

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć ether_rh, miło Cię widzieć na forum!

Subforum Znanych Usterek jest przeze mnie regularnie aktualizowane. Jak tylko dostaję nowe wieści na ich temat, staram się jak najszybciej informować o tym wątkach. Jak pojawi się informacja o dacie, na pewno będzie można o niej przeczytać w wątku, ktry podlinkowałam w poście wyżej.

Zuzu