Hej , grałem tylko parę godzin na PS4 (chociaż jestem graczem pecetowym)

porównam grę do Wildlands ( grę przeszedłem w całości 1,5 roku temu na 103% )

Walnę prosto z mostu , bardziej na pierwszy rzut oka widzi mi się Wildlands ( 70 do 30 ) na korzyść poprzedniczki
ogromnymi zaletami tamtego świata była mapa , postać , klimat , przyjemność strzelania (grałem jako sniper i grało się bosko , te strzały z 600m miodzio)

co zostało z tamtej gry ? chyba tylko strzelanie ze sniperki.. widziałem na forum Angielskim nawet narzekają na wygląd damskiej Nomad
To jakiś żart ona wygląda jak Yeti .. nie wiem dlaczego taką brzydką postać tylko da się zrobić ..
kamera jest tragiczna - widzę wprowadzili "dynamiczną" kamerę - ja się pytam dlaczego sam nie mogę sobie zmienić jej w ustawieniach
czasem jest za blisko , czasem postać zasłania połowę ekranu.. gdyby dodali możliwość swobodnego zmieniania jej byłoby znacznie lepiej
Drzewko zdolności jest za duże , powinni je oddalić

Zrezygnowali chyba z możliwości zmiany godziny w grze , błąd !

zaletą jest castomizacja postaci ( tak jak w AC Odyssey )

na tę chwilę wolę zagrać jeszcze raz w Wildlands czy poczekać , aż dadzą do Breakpoint z 5 łatek niż wydać na grę złotówkę ..
chwilowo bym napisał , że nie polecam gry , a szkoda bo byłem pewien , że po super WIldlands , który mi przypasował nawet grając
solo,to Breakpoint będzie jeszcze lepsze .. no nic będę oglądać chwilowo jak inni grają na YT i jeśli zobaczę , że poprawili
grę wtedy ją można kupić ..

ps gra wygląda jak MMORPG nie jak Tom Clancy's NIESTETY