The Crew

Gra która jest spełnieniem marzeń fana TDU

field.kowal's Avatar Community Manager
    Hej, jest to dość lakoniczny post. Jeżeli chciałbyś coś więcej porozmawiać o tej grze - daj znać, jakie tematy z nią związane chciałbyś poruszyć.

Uprzedzam, że takie tematy mają tydzień żywotności, a potem będą zamykane.

W sumie to nie mogę się doczekać tej gry. Byłem wiernym fanem TDU 1, dwójka była rozczarowaniem. NFS World mnie nie urzekł i dość szybko pożegnałem się z tą grą. Jednak z The Crew wiąże dość duże nadzieje. Stąd też czekam na premierę i już zdążyłem stworzyć małe, raczkujące ogólnoświatowe community tej gry. Jak coś to zapraszam do linka ze stopki. P.S Szukam osób chętnych do rozkręcenia tej strony. Może tej jakiś ruch ze strony Ubisoft Polska na facebooku, żeby zaprosić tam użytkowników?

The Crew Game Community

frimax1988's Avatar Junior Member
    temat do zamknięcia ludzie :P link i tak nie działa:P

Nie mogę uruchomić ikonek zdolności.

Proszę o pomoc. Mam problem z uruchomieniem specjalnych zdolności w początkowej misji z policjantką Clarą,która ściga wozem patrolowym uciekającego bohatera. Wyświetlają się na dole ekranu ikonki,których w żaden sposób nie potrafię aktywować,ani myszą ani klawiaturą ani padem,którego używam do gry. Bardzo proszę Was o pomoc,bo naprawdę jestem już u progu wytrzymałości psychicznej.