Witajcie Bohaterowie!

Mamy przyjemność oznajmić, że patch 1.5 do gry Might & Magic Heroes VII jest już dostępny.

Ostatnia aktualizacja skupiała się na usprawnieniach wydajności, teraz jednak głównie zajęliśmy się problemami multplayera oraz desynchronizacji.

Nasi deweloperzy starali się przetestować możliwie jak największy zakres scenariuszy I sytuacji które mogły spowodować usterki i włożyła wielki wysiłek w ich naprawę.

Pragnęlibyśmy jednak zaznaczyć, że w dalszym ciągu mogą pojawić się wypadki, w wyniku których gra się zdesynchronizuje. Mamy nadzieję, że zostały wyeliminowane do minimum, ale jeśli zdarzy się Wam trafić na przypadek w skutek którego nastąpi desynchronizacja, bardzo docenimy, jeśli zgłosicie to nam i podzielicie się swoimi save’ami oraz plikami gry, które pomogą nam wyelminować problem. Dzięki takiemu właśnie wsparciu fanów byliśmy w stanie przygotować patcha 1.5 oraz każdą poprzednią aktualizację.

Ekscytującym dodatkiem który pojawi się wraz z patchem 1.5 są dwie nowe Mapy. Oprócz tego zapowiedzieliśmy jeszcze 5 nowych Neutralnych Stworzeń oraz 12 nowych Bohaterów, o których można przeczytać w TYM ARTYKULE.

Jak zawsze chcielibyśmy zapewnić, że cały czas pracujemy nad tym, by Heroes 7 było jak najlepszą grą. Chcielibyśmy także podziękować Wam, społeczności, za wspieranie gry I za pomoc w jej ulepszaniu – Wasze szczegółowe raporty błędów, wysłane save’y oraz pliki gry były nieocenioną pomocą przy tworzeniu tego i każdego poprzedniego patcha. To, jak Heroes 7 wygląda dzisiaj jest także Waszą zasługą!

Dziękujemy i do zobaczenia wkrótce!
Zespół M&M