Pytania

Witam słyszałem ze będą do gry powstawały DLC oraz nowe postacie ktre będą płatne , wiec moje pytanie jest takie jakoś ze kopiłem edycje gold z sezon pass to będę musiał płacić za dodatkowe postaci oraz DLC? Czy już mam wszystko wykupione i nie muszę się martwic i wszystko będę miał odblokowane bo wiem ze ci ktrzy kupili grę standardową czy delux będą musieli dokupywać postacie itp.
    Oraz inne pytanie dodatkowe czy będę mgł grac razem ze znajomych ale problem jest taki ze on zakupił grę na konsole a ja na PC, czy to będzie problem z gra ze sobą oraz przeciwko sobie?

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Shinigami028, witaj na forum!

W ramach Edycji Gold otrzymasz zawartość z Przepustki Sezonowej oraz Digital Deluxe Pack. Zawartość obu tych pakietw możesz znaleźć w podanym przeze mnie linku.

Zuzu

Hm.. Rozumiem dzięki za odpowiedz.

Witam.

Orientuje sie ktos co zrobic zeby mozna bylo grac w ta gre na PeCecie takim Joypadem??
    Na klawiaturze idzie mi nie zle ale padem to bylby miod
    http://www.ceneo.pl/31588304

@sir_b83, doradzam, by zadać to pytanie naszemu wsparciu technicznemu - nasi konsultanci doradzą, co jak należy postąpić.

Mam problem nie dawno zakupiłem For Honor lecz nie wiem jak mam wbić wynik reputacji pomożecie

@delfinekPL, otrzymujesz jeden punkt reputacji za każde 20 poziomw doświadczenia, ktre wbijesz daną postacią

Czy jeśli wybrałem jako frakcję domyślną rycerzy...

Witam,

Mam pytanie, czy jeśli wybrałem rycerzy jako moją głwną frakcję to czy jest możliwość dalszego rozwoju Kenseia ? Może wam się wydać dziwne to pytanie, ale po otwarciu pięciu paczek zbroi i trzech broni nie dostałem ani jednego o kolorze niebieskim, wszystkie są podstawowe, zero rzadkich czy innych, nie wiem, czy jest to spowodowane niskim poziomem tej postaci (7lvl), czy czymś innym, ale jeśli dobrze pamiętam kiedy grałem Strażnikiem dosyć szybko zacząłem dostawać dobry sprzęt.

Z gry dziękuję za odpowiedź
    Pozdrawiam MorderiTor

Niebieski sprzęt zaczniesz zdobywać przy pierwszym prestiżu, czyli po wbiciu 21 poziomu postaci dostaniesz takie laury piękne i znowu wbijasz 21 i cyferka w laurach zmienia Ci się na 2. Po prostu potrzebujesz większego poziomu.

Witajcie. Proszę napiszcie jak przyznawana jest stal za rozgrywki multiplayer. Np: za sturm tyle, za bitwę tyle itd. Nie mogę tego znaleźć w internecie. Jest tylko jedna niepełna informacja, ale ona przełamuje. Czy jest to od czegoś zależne, jeśli tak to od czego?