System banw za teamkilling jest dziwny.

Witam
    Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat aktualnego systemu banującego za zabijanie sojusznikw. Zacząłem rozważać ten problem po tym, co ostatnio przydarzyło mi się podczas rozgrywki. Zacząłem też czytać niektre posty na innych stronach odnośnie tego systemu i wiele osb też spotykają podobne, denerwujące sytuacje jak moja.

Otż od początku gry dwjka kolegw, ktrych dobrało mi do drużyny zaznaczyła, że jesteśmy w miedzi, więc nie ma problemu, jeśli będziemy robić sobie jajca, griefować, teamkillować. Przecież to tylko rozgrywka rankingowa, po co komu czerpać przyjemność z gry, skupiać się na zwycięstwie, jak można sobie nawzajem rzucać kule pod nogi?

Pierwsza runda: Zabija mnie jeden z dwch cymbałw, śmieje się ze mnie, że jestem żałosny. Ignoruje to.
    Runda druga: Zabija mnie znw ta sama osoba, rozpoczynam kłtnie. Oczywiście bronił się, że to tylko miedź.
    Runda trzecia: Zabija mnie po raz kolejny. Zaczynam się denerwować, lecz nie chce tracić czasu na dyskusje.
    Runda czwarta: Na początku rundy strzela mi w plecy. Odwracam się i w emocjach zabijam go w głowę. Dostaję bana za zabijanie sojusznikw.

Cudny system. Żałosny i bezsensowny, skoro banuje osobę, ktra się tylko broni.
    Co o tym sądzicie? Mieliście podobne sytuacje? Moim zdaniem system banowania za TK działa strasznie dziwnie i powinien zostać dopracowany.

Już zapowiedzieli zmiany w tym systemie i od przyszłego sezonu będzie tak, że po pierwszym zabiciu gracz będzie miał odwrcone obrażenia czyli strzelając do swojego sojusznika będzie ranił siebie.

Też jakiś pomysł, ale najłatwiej byłoby zrobić coś takiego jak zawsze było chociażby w CSie, czyli za zabjstwo sojusznika na samym początku rundy powinno dostawać się z miejsca bana, ponieważ NIEMOŻLIWE jest to, żeby zabić przez przypadek sojusznika na samym starcie. Dodając do tego te "odwrcone obrażenia" to byłoby wtedy coś.

zabijanie swoich

Witam
    Po wprowadzeniu nowego systemu za zabijanie swoich co się zmieniło ??
    Nic bo teraz co rundę zabija cię inny gracz i jak trafisz 4 debili kolesi to siedzisz cały mecz i nie możesz wyjść z gry bo dostaniesz bana a oni maja ubaw!!!!!!!!!!!!!!!!
    UBI SOFT wprowadzcie prosty system że to zabity decyduje czy usunąć gracza , ktry go zabił a nie cała drużyna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jak widzę że zabił mnie mj z drużyny nie specjalnie to daje że mu wybaczam i gramy dalej ale jak zabija mnie z premedytacją to kick!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    TERAZ TO JEST NOTORYCZNE ZABIJANIE SWOICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JAKAŚ PLAGA A WYSTARCZY DAĆ DECYZJĘ O KICKU JEDNEJ OSOBIE ZABITEJ-POSZKODOWANEJ I SKOŃCZĄ SIĘ TK

unk4ss's Avatar Senior Member
    Albo zacznie się kickowanie za naprawdę przypadkowe tk. Moim zdaniem system już jest w całkiem dobrej formie.

Tags for this Thread