UBI-Zuzu's Avatar Community Manager

Znane Usterki - OTWARTA BETA

Cześć!
    Oto wątek, w którym prosimy o raportowanie napotkanych w Otwartej Becie bugów i usterek (można to robić również za pomocą oficjalnego formularza)
    Stąd będziemy zbierać dane, informować oraz oferować rozwiązania.

[EDIT#1]
    Wiemy, że obecnie (24.10, 16:20 czasu polskiego) występują problemy z matchmakingiem. Pracujemy nad tym, by problem rozwiązać najszybciej jak się da.
    Będziemy Was informować na bierząco.
    [EDIT#2]
    Problem z matchmakingiem został rozwiązany.

Po paru godzinach gry to tak:

- kolana kolegi w trakcie gry, w pewnym momencie zaczęły się okręcać na lewo i prawo, i rozciągały się na 2m (zdarzyło to się 2 razy).
    - postacie np. podczas oblężenia "w domu", w garażu czasem przenikały przez bramę, dzięki czemu widać było ich położenie.
    - no i przy błędach z połączeniem czasem nie można było wyjść z lobby.

matchmaking nie istnieje od 30min nie ma możliwości ropoczecia rozgrywki, w CBT było juz lepiej.

Originally Posted by MarciuPL Go to original post
    Ja mam problem z odpaleniem gry. Wczoraj pobrałem i dziś powinienem mieć już dostęp ale cały czas mam napisane "Pobrane przed premierą" i tyle. Dziś grę pobrałem 2 raz i dalej to samo, szukam rozwiązania tego problemu i chciałbym w końcu zagrać.
    Mam Ten sam problem Gra miała wystartować o godzinie 16:00 i nadal nic...

Cześć wszystkim,
    w tym wątku poinformowaliśmy, w czym rzecz:
    http://forums-pl.ubi.com/showthread....%B3%C5%BAniona

Cześć Wam, Chcę wytestować RS: Siege, ale po ściągnięciu w UPlay nie mogę uruchomić gry.Wyśwetla mi błąd, że "Ta gra nie miała jeszcze swojej premiery. Będzie dostępna zaraz po niej"
    Jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje ?

Originally Posted by maverek88 Go to original post
    Cześć Wam, Chcę wytestować RS: Siege, ale po ściągnięciu w UPlay nie mogę uruchomić gry.Wyśwetla mi błąd, że "Ta gra nie miała jeszcze swojej premiery. Będzie dostępna zaraz po niej"
    Jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje ?
    Odpowiedziałam Ci na wiadomość prywatną
    W linku podanym przeze mnie w poście powyżej można przeczytać, że otwarcie bety zostało opóźnione - to właśnie z tego powodu nie możesz się połączyć.

Siema,
    nie pograłem za wiele, ale za to napotkałem masę problemów. Bardzo to niepokojące.
    1. Gra/UPlay informuje mnie, że moje sterowniki są stare. Sprawdziłem i faktycznie były. Zrobiłem update i dalej to samo. Ciągle mi wyświetla tę informację.
    2. Część UI znika, lub po prostu nie reaguje. Najczęściu jest to po dołączeniu do gry, ale przed rozpoczęciem meczu. Nie ma przycisku pozwalającego wybrać operatora, oraz nie ma opcji. Czasami pomaga zmiana okna (AltTab), lub zmiana opcji wyświetlania z fullscreen na window. Ale nie zawsze.
    3. Udało mi się rozpocząć raptem trzy gry na jakieś 30 prób.
    4. Podczas jednogo z meczy gra wyrzuciła mnie z serwera (connection failure).
    Jakieś pomysły co zrobić by faktycznie można było zagrać?

Kolejny problem.

5. Nie dostaję żadnej nagrody po ukończeniu gry, ani expa ani tych nieśmiertelników.

team kill - przy zabiciu przez swojego kompana z drużyny dostaję -1 w deadach, a powinno być tak, że osoba zabijająca swojego kolegę z teamu dostaje -1.