Aktualizacja

Witam,

Dlaczego ja mam aż 18GB do pobrania WTF??

Proszę o odpowiedź.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć SAT_H3IIGat3ePL,

na jakiej platformie wyświetla się taka zawartość do pobrania?

Zuzu

Na platformie PC
    Znajomi mieli po 300MB

W takim razie spróbuj proszę reinstalacji klienta Uplay i rozpoczęcia pobierania ponownie - powinna wówczas pojawić się normalna "waga" aktualizacji.

Zuzu

Chyba sobie odpuszczę bo już mam pobrane 6GB a znając dopracowanie wszyskiego nie mam zamiaru od nowa pobierać 20GB gry.

Reinstalacja klienta Uplay nie oznacza konieczności pobierania gier od nowa
    Przy odinstalowaniu Uplay zostaniesz zapytany, czy chcesz odinstalować Uplay z grami czy też samego Uplaya. Wystarczy zaznaczyć, że chce się odinstalować sam Uplay, pobrać klienta ponownie ze strony, zainstalować i wszystko powinno działać.

Zuzu

Wygląda na o że na nowo mi ściąga grę. Już brakuje mi sił i słów ciągle jakiś problem. Ale rozwiązania brak. Ceny gier wysokie ale pomoc znikoma za tą kasę tylko jakieś zmiany w postaciach a nie w trybie rozgrywki. Oszustów pełno i się śmieją że to my uczciwi gracze nie potrafimy grać. Szkoda słów naprawdę. Opadają ręce.......

Pozdrawiam.

unk4ss's Avatar Senior Member
    Originally Posted by SAT_H3llGat3ePL Go to original post
    Wygląda na o że na nowo mi ściąga grę. Już brakuje mi sił i słów ciągle jakiś problem. Ale rozwiązania brak. Ceny gier wysokie ale pomoc znikoma za tą kasę tylko jakieś zmiany w postaciach a nie w trybie rozgrywki. Oszustów pełno i się śmieją że to my uczciwi gracze nie potrafimy grać. Szkoda słów naprawdę. Opadają ręce.......

Pozdrawiam.
    +1

Zamiast skupiać się na malowaniach, zawieszkach i innych niezbędnych rzeczach zajęlibyście się dopracowaniem gry. Przywrócić balans broni sprzed aktualizacji (rozdział granatów/c4), osłabić pompy (pompą się ginie na raz przez pół budynku czasem), osłabić postacie OP (blackbeard),wyłapać i zbanować cheaterów, poprawić błędy gry znane od premiery.. Podejrzewam, że większość graczy wolałaby takie posunięcie (szczególnie cheaterów i bugi) nawet kosztem przesunięcia sezonu.

Inna sprawa - jak dokładnie działa karanie teamkillerów ? wiem jakie są kary; natomiast w jakich warunkach jest pierwsza kara ? czy jeśli przypadkiem ubiję dwóch swoich to wylecę i nie pomogę teamowi przez najbliższe 15 min ? czy jakieś inne kryteria ?

cropky's Avatar Banned
    Zbalansowanie postaci? Jakie? W nocy Thermite wywalam cały magazynek w Roooka i co? On żyje i ma 3/4 życia, a ja ginę po jednym strzale z jego strzelby z takiej odległości, że chyba Glaz miałby problem, żeby ze snajperki trafić!
    Co więcej. WYSYP cheterów! Gość PULSE pozabijał nas wszystkich na zewnątrz budynku (nawet nie udało się nam zbliżyć) strzelając raz do każdego z nas! Po czym w rundzie drugiej został usunięty z rozgrywki. "[NICK] został usunięty z rozgrywki"-ale nie przez FairFaight (przynajmniej nie było tak napisane). Inna sytuacja. Gość wyskakuje przez okno i od razu strzela nawet nie będąc jeszcze na zewnątrz. Efekt - ginę. Bez szans na jakąkolwiek reakcję!

Nowe (dla mnie) zjawisko z wczoraj. Wchodzę do gry po kilkunastominutowym oczekiwaniu, dołącza mnie do istniejącej rozgrywki przy stanie 0-2 i oczywiście jako widza! Po czym goście głosują za wyrzuceniem mnie z rozgrywki i siebie nawzajem. Wylatuję. W grze swobodnej to nie problem (no może taki, że straciłem czas), ale w rankingowej dostanę karę. Tylko za co? Za to, że jacyś idioci głosują i wyrzucają?

patologia tej gry jest to żeby stworzyć poczekalnie ze znajomymi trzeba mieć adres publiczny! (2-0x0000e000) to jest jakaś kpina... tyle kasy wydane i jeszcze dodatkowe wymagania musze spełnić... a co jeśli dostawca usługi nie oferuje adresu publiczego co wtedy ma gracz zrobić? nie było nigdzie napisane przed kupnem gry jakie sa DOKŁADNE wymagania sieciowe, może by tak zwrot gotówki?
    ŻADNA inna gra tego nie wymaga!