Problem z kupioną grą

Witam, kupiłem The Division przez sklep Ubisoftu (z uplay) i gra nie pojawia mi się w bibliotece. Mam potwierdzenie kupna na mailu, z mojego konta pieniądze znikły, a gry jak nie było tak nie ma. Ani klucza, ani nic. Jak można to załatwić?

EDIT: Okej, sprawdziłem, okazało się, że kupiłem season pass, a nie mam podstawy gry. W gąrącej wodzie kąpanie

Czy da się zwrcić zakupione season pass, żeby mc kupić podstawkę?

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Boogey966, witaj na forum!

Tą sytuację najlepiej będzie skonsultować z polskim przedstawicielem sklepu Ubisoftu. Możesz to zrobić dzwoniąc pod numer: 22 306 00 63 lub możesz rwnież napisać zgłoszenie tutaj..

Zuzu

Witam. Jestem tu nowy, witam wszystkich. Napotkałem pewien problem. Kupiłem nową grę na PlayStation 4 TOM CLANCY'S THE DIVISION GOLD EDITION z zawartością Season Pass, tylko jak wpisuje kod na Playstation Network wyskakuje że kod został wykorzystany.Jednak na pewno nie przeze mnie. Istnieje możliwość sprawdzenia tego kto wykorzystał kod i czy w ogle został wykorzystany, lub czy kod nadany został prawidłowo? Z kim ewentualnie się kontaktować w tej sprawie?

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć LwieSercePL5, witaj na forum!

Jeśli tak jak mwisz i problem dotyczy nowej gry (ktra była w folii), wwczas taki przypadek należy zareklamować u sprzedawcy, u ktrego nabyłeś grę.

Zuzu