Utracono polaczenie

Witam czy wie ktos jak naprawidz komunikat "Utracono polaczenie" kiedy probuje wlaczyc uplay tylko na uplay mi sie cos takiego dzieje wczesniej bylo dobrze przez jakis czas nie gralem w nic na uplay nagle chcialem w cos zagrac wchodze a tu taki komunikat robilem reinstala nadal to samo ktos wie jak to naprawic ?
     1 people found this helpful

Cześć. Mam ten sam problem. Tylko myk jest taki, że na piecu stacjonarnym wszystko jest ok. I uplay działa poprawnie. Ale za to, kiedy zachciało mi się grać na leżąco, zainstalowałem uplay na laptopie. No i dokładnie czego bym nie kombinował, to przy próbie logowania. Wyskakuje komunikat "Utracono połączenie" Przy czym, oczywiście internet i wszystko inne działa poprawnie.
    No i jak to w życiu bywa, człowiek wydał w chusteczkę hajsu na gry. Chciał by żeby ktokolwiek mu pomógł z firmy, rozwiązać problem. To oczywiście, na forach cisza a suport ma cie głęboko w D.....E ! Możesz sobie do nich pisać, Niedługo to podanie ze zdjęciem będą wymagali i opłat składki za serwis. Przy tych cena za gry, jakie sobie życzą. Liczy się zysk, a zadowolenie konsumenta to już mrzonka. Microsoft i nie tylko, działa i zachowuje się w taki sam sposób. Nastawieni są tylko na zarobek !!! Zastanawiam się czy i jak szybko usuną za krytykę ten tekst ???? Ciekawe ????
    No nic życzę powodzenia w rozwiązaniu problemu, ale gdyby któremuś z nas się udało, to daj znać jak to zrobiłeś. A może już ci się udało ?

Pozdrawiam Adam

Windows 10. Prawy dolny róg paska zadań. Klikamy w sieć. Następnie wybieramy Centrum sieci i udostępniania ,Zmień zaawansowane ustawienia udostępnienia, Opcja włącz odnajdowanie sieci