DLC Ostatni Maharadża – Wszystkie Platformy

Misja 07 – Awatura o Piwo
Cel misji może się nie aktualizować, jeśli gracz aktywuje Wzrok Orła przed dotarciem do domu Corneliusa.
Obejście: Załaduj ostatni punkt kontrolny.

Ogólne:
Synchronizacja pomiędzy ruchem ust a kwestią dialogową może się “rozjeżdzać”.

DLC Ostatni Maharadża – Błędy tylko na PC:
  • - Obraz jest wyświetlany nieprawidłowo po pierwszym włączeniu w trybie wyświetlania bez obramowania we wszystkich rozdzielnościach i ustawieniach graficznych.
  • - Jeśli Anti-Aliasing jest ustawiony na MSAA2x/4x i TXAA2x/4x na zarówno kartach graficznych nVidia i AMD, zniekształcenie takie jak mrugające i/lub czarne cienie mogą mieć miejsce.

Usterki w grze

[XB1][PS4] Doświadczam “Pułapki desynchronizacji po niepowodzeniu w drugiej misji Darwina.

Naprawiono.

[XB1][PS4] Nie mogę atakować, wspinać się jeździć pojazdami ani wejść do menu po crashu gry.
[Zgłoszono]

• Ta usterka jest badana.

[XB1][PS4] Następuje desynchronizacja i muszę zaczynać od początku walkę w misji An Artful Plan.
Naprawiono.

• Ta usterka została naprawiona.

Wykorzystywanie Kodów

[PS4] Dlaczego Przepustka Sezonowa pokazuje się jako coś, co mogę kupić w PS Store, jeśli już wykorzystałem kod na Przepustkę Sezonową?
[NAPRAWIONO]
• Ta usterka została naprawiona. Przepustka sezonowa nie powinna już pojawiać się jako przedmiot, który jest dostępny do zakupu, jeśli gracz wykorzystał kod zawarty w Gold Edition.

[XB1][PS4] Kod na misje wyświetla się jako niepoprawny podczas próby wykorzystania.
[NAPRAWIONO]

• Ta usterka została rozwiązana. Jeśli nadal doświadczasz problemów z wykorzystaniem kodu, skontaktuj się proszę z naszą pomocą techniczną.

[PS4] Kod na strój Evie NightHawk nie może zostać wykorzystany.
[NAPRAWIONO]
• Ta usterka została rozwiązana. Jeśli nadal doświadczasz problemów z wykorzystaniem kodu, skontaktuj się proszę z naszą pomocą techniczną.

[PS4] Misje Dreadful Crimes nie pojawiają się w grze.

[Naprawiono]
• W polskiej wersji regionalnej misje są zestawione razem z grą i powinny zainstalować się razem z grą.

[XB1][PS4] Nie mogę wykorzystać kodu na zestaw Twin’s Gear na www.assassinscreed.ubi.com/code-redeem
[NAPRAWIONO]
• Poprawny adres to: https://assassinscreed-redeem.ubi.com

Różne błędy

[XB1][PS4] Moje postaci nie pojawiają się po pierwszym przerywniku filmowym w kryjówce w pociągu.
[ZGŁOSZONY]
• Badamy ten błąd.

Problemy z instalacją

[XB1][PS4] Otrzymuję błąd “Instalacja trwa, x% gotowe. Przytrzymaj O by wrócić do menu głównego.”
[NAPRAWIONO]

• Rozwiązanie: Zaczekaj, aż cała gra wraz z Aktualizacją Day 1 się pobierze.
• PS4: Możesz zobaczyć postęp procesu pobierania poprzez przytrzymanie przcisku OPTIONS na Twoim kontrolerze PS4, w menu udaj się do działu INFORMACJE. Tam zobaczysz, jaki procent gry musi się jeszcze pobrać.
• Xbox One: Możesz zobaczyć, ile procent gry zostało do pobrania poprzez wybranie GRY I APLIKACJE a następnie wybranie KOLEJKA..

[XB1][PS4] Gra utyka przy “Sprawdzanie zawartości dodatkowej” przy pierwszym uruchomieniu.

[NAPRAWIONO]
• Rozwiązanie: Zaczekaj, aż cała gra pobierze się wraz z aktualizacją Day 1. Jeśli problem się utrzymuje, zrestartuj konsolę.

Edycja Kolekcjonerska

[XB1][PS4] Nie mam wszystkich przedmiotów z Edycji Kolekcjonerskiej.

•Jeśli brakuje Ci któregoś z przedmiotów z Edycji Kolekcjonerskiej, skontaktuj się proszę z naszym Wsparciem Technicznym.

Problemy z dostawą

[XB1][PS4] Nie otrzymałem mojego zamówienia z Assassin’s Creed Syndicate.
• Jeśli nie otrzymałeś swojego zamówienia wtedy, kiedy powinieneś, skontaktuj się proszę z naszym Wsparciem Technicznym.

Bonus za zamówienie przedpremierowe

[XB1][PS4] Mój pernamentny bonus do puktów doświadczenia pokazuje się jako 10 godzinny bonus.
[NAPRAWIONO]
• Po upływie 10 godzin Twój bonus będzie wyświetlał się jako pernamentny.

Błędy tylko na PC

[PC] Nieskończony ekran ładowania na końcu sekwencji 7.
[NAPRAWIONO]
• Ta usterka została naprawiona.

[PC] Aplikacja ACS.exe przestała działać
Obejście – zweryfikuj pliki gry.
• Upewnij się, że pobrałeś najnowsze sterowniki gry.
• Uruchom grę jako administrator
• Jeśli żaden z powyższych kroków nie zadziałał, skontaktuj się proszę z naszym wsparciem technicznym i załącz we wiadomości raport DxDiag.

[PC] pewne budynki, obiekty I tekstury stają się niewidzialne.
Obejście – Wyłącz opcję MFAA z panelu kontrolnego nVidia..

[PC] Fizyka ubrań zablokowana na 30 FPS.
[NAPRAWIONO]
• W pliku AC.ini zlokalizowanym w “MyDocuments/Assassins Creed Syndicate”, zmodifikuj następująco parameter FlexibleMotionSimulationFPS w sekcji "[OPTIONS]":
·By włączyć opcję: FlexibleMotionSimulationFPS=1
·By wyłączyc opcję: FlexibleMotionSimulationFPS=0
Domyślnie ta opcja jest wyłączona. Może się zdarzyć, że konieczne będzie wprowadzenie parametru ręcznie.

[PC] DLC Kuba Rozpruwacz crashuje grę po pojawieniu się aktualizacji 1.51.
[NAPRAWIONO]
• Usterka została naprawiona poprzez wycofanie do stanu gry z aktualizacji 1.50.