Punkt montażowy

Czy może mi ktoś podać jaka jest teraz klasa wyposażenia punktu montażowego, jeśli chodzi o jego ulepszenie na samej podstawce gry. Aktualnie mam 450-500 i nie wiem czy to jest max na podstawce czy można jakoś osiągnąć ten 515, jeśli tak to gdzie znajdę schemat do ulepszenia punktu?

Jak ulepszyć punkt montażowy?

Witam, jak ulepszyć punkt montażowy? Aktualnie mam 3 poziom świata 350-400, a w punkcie montażowym mogę wytwarzać przedmioty do max 288. Z gry dziękuję zapomoc

Na podstawce jest nadal 500. Wartość 515 jest fikcyjna pojawia sie wyłacznie przy elementach legendarnych, przy czym coś tu komuś sie nie udało, gdyż dotyczy to WYŁĄCZNIE przedmiotw legendarnych na 30 poziomie. Tymczasem są juz "odpowiedniki" tych samych przedmiotw legendarnych na 40 poziomie ... i one nie maja żadnej klasy, ani 500 ani 515 Może dlatego ze faktyczna klasa postaci (na przykąłd moja jaka teraz posiadam) wynosi 920... ale nie dowiesz się tego z nikąd jeśli nie grasz w klanie. Nie wiem czemu ta wartość jest ukryta i nie widać kalsy nowych itemw,a nową klasę zawodnikw widać tylko na liście klanowej.

To nie zależy od poziomu świata ale od Twojego poziomu. Tego się nie znajduje. Gra sama podpowie Tobie - zwracaj uwagę na informacie jakie sie pojawią po "otwarciu" warsztatu. Dobra rada nie oszczedzaj na klasie zakładaj nawet gorsze pancerze ale o najwyższej kalsie. Tylko TWOJA średnia wartość klasy postaci wyznacza poziom gry, znajdowanych itemw i mozliwości wytwarzania.

Gra po aktualizacji została zjebana totalnie. Po chuj jest ten cały stł montażowy skoro najwyższą wartością ktrą można osiągnąć jest 500? Przed aktualizacją można było wytwarzać przedmioty maksymalne o wartości 515 a teraz max 475-500 jaki to ma sens? To samo ze skrzyniami z klanu wypadają jakieś gwna nawet po osiągnięciu 3 poziomu skrzyni. To samo ze sprzedawcami, sam bezużyteczny chłam i to samo z Cassie Mendoza wcześniej miała przedmioty o wartości 515 a teraz totalny śmieciowy złom nienadający się do niczego. Ot aktualizacja zrobiona pod "Wladcy Nowego Jorku" a gracze ktrzy zostali przy podstawce zostali z ręką w nocniku i mają jedno wielkie gwno.
     3 people found this helpful

masz totalną rację, mam poziom na zawodniku 515, ekwipunek i broń na 515 a warsztat 505 hahaha, mam 5 poziom świata, a w ogle to mj drugi zawodnik pierwszego mam na 1050 SHD i IX/ 40