Nie pokazuje poziomu punktu kontrolnego

Problem polega na tym że mam ukończona kampanię czarnego kła, porobione (kilka razy) twierdze, ukończone misje poboczne na mapie głównej a nadal nie mam poziomu punktów kontrolnych, nie pokazuje po prostu poziomu i nie mogę go zwiększać (film ukazujący problem https://www.youtube.com/watch?v=UIufFkK_t9I ). Pisałem do supportu lecz w odpowiedzi "pracujemy nad problemem" .... od 2017 roku! bo z datą 2017r znalazłem posty na angielskim forum gdzie gracze również skarżyli się na ten sam błąd, a w odpowiedzi dostawali wiadomość aby podesłali film z ukazanym problemem i koniec wątku. Pytałem znajomych z klany i nikt nie wie jak to naprawić, jeżeli dołączę do sesji znajomego widzę normalnie te punkty (z poziomami i akcjami je zwiększającymi) a z kolei jak opuszczę to znowu znikają.
    Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać? Czy muszę spełnić jakieś warunki aby się ukazały (ukończyć jakieś określone projekty, zadania, aktywności)?

Po prostu liczy się tylko kasa. Z podobnymi sprawami miałem to samo. "wiemy o problemie i pracujemy nad nim" Żenada. Jest to chyba jedyna firma która tak ma w nosie klientów. Jak jeszcze były czynne telefony to na mój problem usłyszałem od pana że mam słaby intrrney. Jak mu powiedziałem że mam łącze światłowodowe o szybkości 1GB i PING 4 to się rozłączył. ŻENADA

W jedynce pamiętam że miałem jakiś podobny problem. Koledzy podpowiedzieli mi abym usunął grę i wgrał ją ponownie. Problem ustąpił.

Originally Posted by rascalando-PL Go to original post
    W jedynce pamiętam że miałem jakiś podobny problem. Koledzy podpowiedzieli mi abym usunął grę i wgrał ją ponownie. Problem ustąpił.
    próbowałem ale nie pomaga niestety

Znalazłem błąd w osiągnięciach (chodzi o projekty), wraz z znajomym porównaliśmy ilość wykonanych projektów znajomy ma 26/26 (100%) ja mam 25/26 (97%) pomimo że mamy przewertowaliśmy całą listę i mamy tyle samo takich samych projektów wykonanych, tak jakby mi jednego projektu nie zaliczyło (chodzi o projekty kampani)