Problem z łączeniem się do Multi

Pewnie nie bede tutaj pierwsza osoba ktora ma z tym problem, ale chce zaznaczyc ze wszystkie inne gry na plejce, lacznie te od ubisroftu dzialaja mi bez najmniejszych problemow jesli chodzi o gre on-line, ta sielanka niestety sie skonczyła.. Zawsze mam swiadomosc ze kupujac gre od Ubi trzeba uwazac , ale kupujac R6:Siege na PS4 poprostu mnie wrylo w ziemie Na 20 polaczen do serwerow gry wieloosobowej casual/ranked podlaczylo mnie do gry zaledwie 3 razy, tak to zazwyczaj grafika postaci sie nie laduje w lobby meczu, ewentualnie sie pojawi, ale z wiecznym ładowaniem. Nie wiem co mam zrobic, a z ustawieniami sieci mam wszystko dobrze, nawet inne gry od wpanialego ubi smigaja mi dobrze po necie bez problemu. R6 to bardzo dziwny przypadek.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Wiper666, witaj na forum!

Przykro mi, że doświadczył Cię taki problem. Czy mogłabym dopytać, od jakiego czasu doświadczasz problemu tego typu?

Zuzu

Szczerze to od 20 lipca bo wtedy zakupilem gre Minimum godzina zeby dostac sie na serwer gry wieloosobowej, a i tak nie mam pewnosci ze cos sie nie zrypie miedzy rundami bo i tak tez sie zdarza

Obczaj prosze ten artykuł tutaj.

Zastosuj się prosze do kroków w nim wymienionych, sytuacja powinna się poprawić

Zuzu

Powiedzmy ze sie zastosowalem, ale duzo do zmiany nie bylo, raptem jeden port mialem blednie wpisany. Nawet DMZ mialem otwarty. W grze status NAT mam otwarty, a problem nadal pozostaje, wiec wina jak sadze lezy po stronie ubi

Rozumiem. W takim razie doradzałabym kontakt z naszą pomocą techniczną. Możesz otworzyć zgłoszenie na tej stronie bądź zatelefonować pod numer: 22 306 00 63.

Zuzu