Gra z Vulkan API nie uruchamia się

Witam,
    Na wstepie chciałbym zaznaczyć, że support w tej chwili nie działa, dlatego założyłem nowy post tutaj.
    Problem występuje w momencie uruchamiania Rainbow Six Siege Vulkan. Gra bez API Vulkan uruchamia się bez zarzutów, natomiast gdy próbuję włączyć grę z API Vulkan, po załadowaniu "Optimizing shaders" ekran raz mignie na czarno, proces ulega zamknięciu i wyskakuje komunikat: "Uwaga! Wystąpił błąd. (...) aplikacja przestała działać". Wykonałem następujące czynności, które okazały się fiaskiem:
    - uaktualniłem system, jak również kartę graficzną do najnowszych sterowników (karta graficzna wspiera Vulkan),
    - uruchomiłem program Steam i Uplay oraz plik RainbowSix_Vulkan.exe jako administrator,
    - wyłączyłem nakładkę Steam, Uplay i synchronizację Cloud,
    - zweryfikowałem pliki gry,
    - przeinstalowałem Uplay i grę,
    - wyłączyłem większość usług w msconfig oraz program discord nie działał w tle w trakcie próby uruchomienia,
    - biblioteki Vulkan runtime są zainstalowane, zaktualizowałem DirectX (dxwesetup.exe), przeinstalowałem BattleEye,
    - próbowałem równiez podmienić pliki .exe, jednak to było bez sensu,
    - wyłączyłem i włączyłem komputer
    Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. W załącznikach znajdują się raporty dxdiag, msinfo oraz logi z Uplay.
    W razie potrzeby mogę wrzucić konieczne raporty.

unk4ss's Avatar Senior Member
    Szkoda mi Cię żebyś czekał. Forum jest martwe - nawet jak jeszcze "żyło" to pomoc kogoś z ubi była ostatnią rzeczą, jakiej mogłeś się tu spodziewać. A nawet jeśli takowa była, polegała na "skontaktuj się z naszym supportem" lub" problem jest znany i nasza załoga już pracują nad jego rozwiązaniem". Tak więc przy niejako okazji udzieliłem Ci wsparcia technicznego ;P

Dzięki za informację. Napisałem do supportu amerykańskiego, ale po tym co napisałeś wątpię w jakąkolwiek pomoc :/