Podczas rozgrywki, w rżnych jej momentach (także podczas cutscenek) i z rżną częstotliwością występuje zamrożenie ekranu. Podczas "freezu" nadal słychać dźwięki w tle, jednak obraz zatrzymuje się na kilka sekund (ok 3-10). Grę nabyłem w ostatni piątek, a pierwsze w niej kroki zacząłem stawiać wczoraj. Problemy zaczęły pojawiać się po około godzinie gry. Początkowo występowały bardzo sporadycznie - raz lub dwa w ciągu 15 minut. Obecnie pojawiają się jednak całkowicie rżnie, ale z tak nasiloną częstotliwością, iż rozgrywka jest całkowicie niemożliwa. Problem pojawia się z każdym odpaleniem gry.

Kroki ktre podjąłem od momentu wystąpienia problemu:

- Sprawdzenie sterownikw karty graficznej - są najnowsze.
- Reinstalacja gry oraz sprawdzenie spjności plikw.
- Obniżenie detali grafiki do średnich, potem do niskich. (mimo iż gra z łatwością działa na ustawieniach bardzo wysokich)
- Sprawdzenie łącza internetowego, - problem nie występuje w innych grach sieciowych.

Należy zaznaczyć, że już wcześniej grałem w Ghost Recon Brakpoint podczas otwartej bety przez wiele godzin i wtedy obecny problem nie miał miejsca. Zawieszanie się obrazu nie występowało mimo grania na tej samej konfiguracji.

Ktoś ma podobne problemy? Jakieś rozwiązanie przychodzi do glowy?