Sugestie

WItam, Gram w the crew już od bardzo dawna, od zamkniętej i otwartej bety. Od kąd sięgam pamięciom brakowało mi w tej grze kilku małych drobiazgów. Chciałbym zaproponować kilka z nich. Prawdopodobnie parę albo jest albo było już rozważanych, ale chciałbym się nimi mimo to podzielić.

Jednym z większych problemów zawsze było menu wyszukiwania pojazdów. ogromny slider przez który trzeba przewijać się po prostu wieki.Brakuje mi tu możliwości dodania pojazdów do ulubionych. Co powodowało ze wyświetlały by się tylko te ulubione. Ułatwiło by to wybieranie między używanymi pojazdami, zamiast szukać tego jednego w 246 różnych pojazdach. Wiem iż jest już funkcja ulubionych pojazdów, i używane one są do szybkiej zmiany. Ale brakuje mi takiej zakładki ulubione na liście. Takowa opcja mogła by wyglądać tak, Ze po przytrzymaniu przycisku (np "F") Pojazd dodawany by był do drugiego, identycznego w działaniu slidera (co do obecnego, po prostu wyświetlał by on pojazdy w tej samej kolejności dyscyplin co robi to teraz obecny system pojazdów.) Następnie po naciśnięciu innego klawisza, np "S" lista wszystkich pojazdów podmieniała by się na listę pokazów ulubionych.

Alternatywą dla powyższej propozycji, było by dodanie opcji przewijania się między kategoriami, Używając klawiszy "[" oraz"]" do przewijania całych dyscyplin ułatwiło by przemieszczanie się między pojazdami (tak samo jak dodanie możliwości rozdania 5 pkt ikony na raz, co jest absolutnie genialne, bo aż palce bolały ok spamowania entera i klikania LPM na raz aby przyspieszyć proces. tylko tu nie przewijało by o 5 pojazdów) Np. jak mamy street race, to po jednym kliknięciu już oglądalibyśmy drift cary, proste w implementacji a jakże ułatwiające życie.

Ileż bym dał za prawowite kluby, możliwość siedzenia z innymi w jakimś domku i oglądania ich Ulubionych aut, Swego rodzaju "car show". Zaczynając od podstaw, celem te sugestia jest dodanie po prostu klanów. Dało by to szansę an dodanie masy nowych aktywności. Jedną z nich mógłby być system pvp, polegający na wyścigu między np 2 klanami po 4 graczy. (coś jak wyścig w forzie horizon 4, w kt niebieska drużyna ściga się przeciwko czerwonej, i miejsca po ukończeniu wyścigu są są punktowane) Tablice wyników klanowych, w której klany dostawałyby punkty za każdy wygrany wyścig przez ich członków, Fajnie by było też aby każdy klan mógł mieć własne godło, które gracz mógł by przesłać z komputera (nawet jakieś małe o niskiej jakości, byle by ułatwiło ono jakieś wyróżnienie ekipy.) Pomysł jest nie dokładny, ale moim zdaniem dało by się coś z niego wyciągnąć.

Bardzo mile widziane było by dodanie opcji "powtórz ostatnie zawody". Takowa opcja znajdowała by się pod przyciskiem "b" w miejscu tym samym w którym można wybierać radio w trybie wolnej jazdy (to zwykłe menu które wyskakuje jak się "b" kliknie) farmienie złotych części bywa irytujące kiedy za każdym razem patrzę jakie dostałem części, a jeżeli nic z nich mnie nie interesuje( np. jeżeli szukam opon pod podwojenie działania nitro, a po podniesieniu części dostaję e.c.u., kt już mam z tym perkiem), to po prostu klikam b i klikam taką opcje. I nie musiałbym wtedy ponownie szukać i wybierać zawodów. Jest to jedna z mniej ważnych opcji, ale jednak miło było by ją zobaczyć.
    Śmieszną funkcją byłby market części, w którym mógłbym sprzedawać innym graczom moje złote, dostrojone już części. Opcja ciekawa, ale moim zdaniem przyjemna. Prawdopodobnie była by ona też nie najprostsza do dodania, i wymagała by ona większej ilości pracy niż reszta.

Nie wiem czy to problemy z licencją, czy może po prostu tak jest. Ale brakuje mi modyfikacji niektórych pojazdów. Niekótre pojazdy, np. ferrari enzo czy SUV BMW, nie ma praktycznie żadnych modyfikacji wizualnych.

Usunięcie sekwencji "Three... Two... One..." z przed startu wyścigu z typu drag race.i tak czekamy aż będzie można rozgrzać opony, po co nam jeszcze więcej czekania.

Miło by było widzieć wyścigi aerobaticsami, jako normalne zawody an czas, tak jak w air race-ie. Obecnie są one prawie nie używane. Zasługują na zdecydowanie więcej miłości.

Wszystkie moje propozycje są tylko propozycjami, a przyjęcie ich zależy tylko od was. Moim zdaniem niektóre z nich powinny ujrzeć światło dzienne. Lista wyróżnionych pojazdów moim zdaniem najbardziej. W razie możliwości prosiłbym o odpisanie w komentarzu z oznaczeniem, gdyby okazało się ze moje propozycje nie będą brane pod uwagę. Po prostu chciałbym to wiedzieć czy mam cierpliwie czekać, czy przystosować się. Uwielbiam TheCrew, mam zarówno 1 z wszystkimi dlc i pakietami jakie są, jak i 2 z goldem. Ta gra jest absolutnym liderem arcadeowych ścigałęk, i kupiłbym ją jeszcze raz gdybym mógł. Robi wiele rzeczy dobrze, ale ma też swoje problemy (długie ekrany ładowania wyścigu i to głupie czekanie przed wyścigiem jako stanie przy siatce aż będzie można ruszyć aby następnie zacząć odliczanie ;_; )
    To już wszystko z mojej strony.
    Z góry bardzo dziękuję za czas poświęcony moim propozycjom.
    -Robert Ziulczyk

(Dodałbym jeszcze opcje zmiany wysokości zawieszenia. Czasami auta wyglądają wręcz śmiesznie z torowym body kitem, i prześwitem jak terenówka...)