Witam.

Ubisoft Club nie rejestruje moich postępów w grze przy wykonywaniu wyzwań. Nie ma znaczenia, czy to klasyczne, czy cotygodniowe. Po prostu cały czas jest 0/x wykonanych wyzwań, mimo że parę z nich już zrobiłam, tylko nie zostało to odnotowane. Dzieje się to przy każdej grze. Próbowałam odświeżać, logować się ponownie, włączać/wyłączać grę i robić w nich to samo, nic z tego. Nadal mi pokazuje, że nie wykonałam żadnego wyzwania. Tym samym mam 0 Units i 0 odznak. Przy jednej z gier dostawało się odznakę za samo wejście w nią po raz pierwszy, oczywiście żadnej odznaki nie otrzymałam, a Ubisoft Club twierdzi, że tego nie zrobiłam.

Na stronie Ubisoft Club za to pokazuje, że nie mam żadnych gier, chociaż mam 3 na Uplay. Osiągnięcia z gier działają prawidłowo, rejestrują moją działalność i kiedy wykonałam konkretną akcję, dostałam osiągnięcie. Ubisoft Club tego właśnie nie robi. Według niego cały czas nie wykonałam ani jednego wyzwania, chociaż zrobiłam już znaczną część, co nie zostało w ogóle zarejestrowane. Internet działa, jakby co.

Jako przykład podam mój panel z gry Rayman Legends. 0/7 wyzwań (choć na dobrą sprawę wykonałam 3), ale osiągnięcia są. Więc samo posiadanie osiągnięć już wyklucza to, że nie weszłam w grę chociaż raz. A odznaka wejścia w grę po raz pierwszy zablokowana. Pliki gry były weryfikowane co najmniej 3 razy. Nadal tak samo.

Czy ma ktoś ten sam problem?