Projekty i punkty KW

O co chodzi z tymi punktami KW? Mam kilka egzotycznych broni na niższym poziomie, wchodząc w projekty widzę schematy tych broni na samym dole pod Rekonfiguruj ale by je stworzyć mam brakujące punkty kw 250+. Jak zdobyć te punkty?

Przyłączam się do pytania
    Mam 40 poziom postaci. I wciąż nie mogę podnosić poziomów broni egzotycznej. W warsztacie ciągle mi się wyświetla wymagane przedmioty 00/01 punkty KW 250+.
    Poziom wyposażenia miałem wyższy. Dlaczego nie mogę tego zrobić? Mam bronie BEZWZGLĘDNY I KOŁYSANKA. Czy mogę prosić o wyjaśnienie ?. Może robię coś źle

Tych broni nie podniesiesz do lev 40. Ich odpowiednikami są Bezlitosny i Słodkich Snów. Opisane exo przez Ciebie pozostają jako wystrój na ścianie nie zajmują również miejsca w skrzynce.

wprowadzasz w błąd kolego - egzotyka "dostajesz" takiego na jakim grasz poziomie.
    Skoro j_wysocki napisał że ma 40 poziom to znaczy że otrzyma egzotyka na 40 poziomie... wyjątkiem są tylko egzotyki jakie zdobył wcześniej na niższym poziomie. W takim wypadku "stare" egzotyki z poziomem 30 (klasy maksymalnie do 515) nie będzie można podnieść do poziomu 40.

Originally Posted by j_wysocki Go to original post
    Przyłączam się do pytania
    Mam 40 poziom postaci. I wciąż nie mogę podnosić poziomów broni egzotycznej. W warsztacie ciągle mi się wyświetla wymagane przedmioty 00/01 punkty KW 250+.
    Poziom wyposażenia miałem wyższy. Dlaczego nie mogę tego zrobić? Mam bronie BEZWZGLĘDNY I KOŁYSANKA. Czy mogę prosić o wyjaśnienie ?. Może robię coś źle
    KW to są punty za zdemontowane bronie egzotyczne. Kiedyś dostawałeś 2 punkty za zdemontowany egzotyk - obecnie otrzymasz tylko 1 punkt za zdemontowanie egzotyka.
    Dopisem 250+ oznacza że musi to być egzotyk na poziomie co najmniej 250 (według starych oznaczeń klas od 1 do 500) tak więc punkty KW za zdemontowanie na przykład egzotyka z klasą 450 będzie on pełnoprawnym punktem do "kalibracji" dowodnego nowego egzotyka (nawet takiego o nowej klasie 40).

Przy czym egzotyki "stare" które zdobywało się do poziomu postaci 30 - miały oznaczenie klasy np 500... takie egzotyki można było "aktualizować" do aktualnie posiadanej klasy. Przykładowo miałeś poziom 30 i klasę postaci 489 oraz posiadałeś jakiegoś egzotyka o klasie 450 ... to mogłeś go "zaktualizować do swojej klasy czyli 489... o ile posiadałeś oczywiście kompont egzotyczny - czyli zdemontowałeś jakiś inny egzoty.

Obecnie to wygląda nieco inaczej. Postacie na poziomie 40 nie maja już "starych" klas - przykładowo klasa 500 odpowiada "nowej" klasie 923 i nie są one do niczego obecnie używane. Mając poziom 40 zdobywasz oczywiście nowe egzotyki o poziomie 40... ale klasowością nieznaną . Krótko mówiąc nowe egzotyki są losowe lepsze lub gorsze, zależne od szczęścia i mozna je usprawniać ale nie tak jak stare czyli podnosić ich jakości do "jakości" postaci. Po prostu generuje się losowo nowy egzotyk... i tu przykra niespodzianka, można wygenerować gorszy egzemplarz niż się miało - dlatego trzeba próbować wiele razy... a to oznacza że wcześniej musisz na przykład zdemontować 10 innych egzotyków aby mieć 10 punktów KW, które posłużą Tobie do wygenerowania nowego fajnego egzotyka